«Купи собі той довбаний букет: та інші способи зібратися докупи від тієї, котрій вдалось» Тара Шустер

«Купи собі той довбаний букет: та інші способи зібратися докупи від тієї, котрій вдалось» Тара Шустер

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
61294 переглядів
61294 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Купи собі той довбаний букет: та інші способи зібратися докупи від тієї, котрій вдалось» Тари Шустер (анотація)

Книга «Купи собі той довбаний букет: та інші способи зібратися докупи від тієї, котрій вдалось» – це настільки мотивуюча праця, що ви будете змінюватися буквально з кожною прочитаною сторінкою. Авторка поділилася не просто своїми думками, а всім тим, що вона пережила сама.

Якщо ви не любите прокидатися вранці, якщо від людей чекаєте більше, ніж вони можуть вам дати, якщо ви не любите себе, вам неодмінно варто почати читати онлайн книгу «Купи собі той довбаний букет: та інші способи зібратися докупи від тієї, котрій вдалось» Тари Шустер українською мовою на нашому сайті.

Полюбити себе – справа складна, але коли у вас вийде, ви одразу ж помітите, який вантаж звалиться з ваших плечей. І світ вже не буде здаватися таким похмурим і сірим – ви просто перестанете помічати все погане, адже ваші думки будуть зайняті тільки позитивом.

Мова тут піде і про любов, куди ж без неї? Щоб зустріти любов, потрібно відкритися світові і самому собі. Це тільки здається складним, але прості ритуали, що є в цій книзі, допоможуть вам змінити все довкола, і себе, і своє тіло, і ставлення до багатьох речей.

У нас ви можете скачати книгу «Купи собі той довбаний букет: та інші способи зібратися докупи від тієї, котрій вдалось» Тари Шустер безкоштовно. Приємного відкриття нової себе!

Слухати аудіокнигу «Купи собі той довбаний букет: та інші способи зібратися докупи від тієї, котрій вдалось» Тари Шустер онлайн українською безкоштовно:На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Купи собі той довбаний букет: та інші способи зібратися докупи від тієї, котрій вдалось» Тари Шустер українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Купи собі той довбаний букет: та інші способи зібратися докупи від тієї, котрій вдалось» Тари Шустер

4 відповіді до “Купи собі той довбаний букет: та інші способи зібратися докупи від тієї, котрій вдалось”

 1. olga olga сказав:

  Доброго дня, як можна скачати цю книгу?

 2. Світлана Світлана сказав:

  Як можна скачати книгу?

 3. Надія Надія сказав:

  доброго дня. Як скачати книгу?

 4. Юліана Юліана сказав:

  Прочитавши книгу «Купи собі той довбаний букет» я нарешті перестала чекати від людей того, чого вони насправді не можуть дати. Так, це банально і просто, але після цієї книги я змогла адекватніше подивиться на людей та на багато ситуацій, які мені доводилось переживати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *