«Квантовий маркетинг» Раджа Раджаманнар

«Квантовий маркетинг» Раджа Раджаманнар

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
959 переглядів

Короткий зміст книги «Квантовий маркетинг» Раджи Раджаманнара (анотація)

Вивчення квантового маркетингу дозволить нам зрозуміти, що нинішня криза корениться в історії маркетингу, реклами та брендингу, яка детально описується в цій книзі у формі різних парадигм. Перші дві парадигми охоплюють часовий проміжок від появи реклами у пресі, по радіо та на телебаченні до зародження інтернету. Третя та четверта парадигми стосуються епохи інтернету і великих даних, а також сьогодення — мобільних технологій, домінування інтелектуальної обробки даних і всюдисущих соціальних мереж. За п’ятої парадигми штучний інтелект, доповнена, віртуальна та змішана реальності, а також підключення до 5G неймовірно розширять маркетинг, як стосовно глибини проникнення, так і нових вимірів.

Ця книга допоможе вам критично глянути на свій спосіб мислення та слугуватиме дороговказом на шляху до нового маркетингового світогляду, адекватного потребам завтрашніх споживачів.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Квантовий маркетинг» Раджи Раджаманнара та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Квантовий маркетинг» Раджи Раджаманнара: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Квантовий маркетинг» Раджи Раджаманнара і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Скачати безкоштово книгу «Квантовий маркетинг» Раджи Раджаманнара російською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Квантовий маркетинг» Раджи Раджаманнара

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *