«Квартира київських гріхів» Маргарита Сурженко

«Квартира київських гріхів» Маргарита Сурженко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1553 переглядів
1553 переглядів

Про книгу «Квартира київських гріхів» Маргарити Сурженко

Чи вміють люди протистояти різноманітним спокусам, які звідусіль тиснуть у сучасному світі? Над таким гострим питанням замислилася сучасна українська письменниця Маргарита Сурженко. Її роздуми вилилися у пронизливу філософську книгу «Квартира київських гріхів» – збірку замальовок про сучасне київське життя, що загрузло в цілому морі людських гріхів. Але при цьому кожен з нас має свій вибір: піддаватися спокусі або йти наміченим шляхом, зберігаючи твердість сили волі.

Головними героїнями цього напівфантастичного роману є сім гріхинь – незвичайних створінь, які уособлюють основні людські гріхи: лінь, хтивість, жадобу, наркотичну насолоду, ненаситність, ревнощі, лють. Вони разом мешкають в одній із київських квартир і мають незвичайну професію: кожного дня випробовувати киян на моральну стійкість. Приймаючи образ витончених жінок, вони постійно змушують оточуючих боротися зі своїми почуттями та бажаннями або просто здаватися до їхнього полону.

Одного дня програміст Сашко познайомився у барі з привабливою дівчиною – це одна з гріхинь на ім’я Хтивість у людському образі вирішила випробувати хлопця. Не витримавши спокуси, Сашко опинився в цій дивній квартирі, що стала для хлопця своєрідним полоном та майданчиком для власного морального удосконалення.

Та на цьому полювання гріхинь не завершилися. Кожного дня вони знаходили нових жертв, які були готові до спокус. І не дивно, що в цій книзі, мандруючи вулицями величного столичного міста, читачі десь побачать себе, згадуючи свої гріхи та слабкості…

Роман «Квартира київських гріхів» написаний у формі філософських нарисів, де за влучними та глибокими афоризмами прихована життєва мудрість. Цю книгу варто читати онлайн з олівцем в руках – із цитат роману можна створити власний життєвий щоденник, що буде надихати на справжні звершення та перемогу над своїми моральними недоліками.

Якщо ви хочете дослідити психологію гріха, проаналізувати свою відповідальність за кожен необдуманий крок та пройнятися філософією вибору, вам обов’язково слід скачати «Квартира київських гріхів» Маргарити Сурженко. Цей твір ви знайдете на нашому сайті у форматах fb2, txt, epub та rtf безкоштовно та без реєстрації.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Квартира київських гріхів» Маргарити Сурженко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *