«Квартира на двох» Пет О'Лірі

«Квартира на двох» Пет О'Лірі

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
4414 переглядів
4414 переглядів

Про книгу «Квартира на двох» Пета О'Лірі

Пет О’Лірі любить дивувати нас романами з незвичайним, проте дуже цікавим сюжетом. Його видання змушують задуматись про справжні людські цінності, а тому ніколи не бувають нудними. В цьому ви переконаєтесь, почавши читати онлайн книгу «Квартира на двох» Пета О’Лірі українською мовою.

Як це – жити разом, проте ніколи не бачити одне одного? Так буває, якщо ви орендуєте квартиру з однією дуже дивною умовою: проживати в ній разом, проте в різний час. Мила Тіффі та скромний Леон досягли компромісу. Вона працює в день, а він іде на роботу вночі. Здавалося б, нічого дивного в наш час.

Однак у героїв книги «Квартира на двох» виникає необхідність в листуванні. Це призводить до їх більш тісного знайомства, дружби, а згодом – і більш романтичних стосунків. Між ними спалахує іскра, що переростає в нестримне вогнище кохання.

Чи може чоловік полюбити жінку, котру ніколи не бачив? Чи варто довірити їй таємниці свого минулого? Леон безмежно кохає Тіффі, однак розуміє, що більше так продовжуватись не може. Вони змушені порушити умову договору, адже інакше їх стосунки закінчаться так само швидко, як і почались.

Двоє закоханих ризикують, проте нічого не можуть вдіяти. Вони прагнуть побачити одне одного. Чим закінчиться їх зустріч? Про це ви дізнаєтесь, якщо вирішите скачати книгу «Квартира на двох» Пета О’Лірі безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Рекомендації

Відгуки на книгу «Квартира на двох» Пета О'Лірі

Одна відповідь до “Квартира на двох”

  1. Ніна Ніна сказав:

    Крута книга

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *