«Квітникарка» Ніка Нікалео

«Квітникарка» Ніка Нікалео

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
7009 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Квітникарка» Ніки Нікалео (анотація)

Книга «Квітникарка» – прекрасний вибір для тих, хто хоче відпочити та насолодитися цікавою життєвою історією з неймовірним спалахом емоцій. Головна героїня Вікторія – звичайна жінка, яка завжди мріяла про сімейний затишок. Проте сталося те, чого вона ніяк не очікувала – її «ідеальний» чоловік зрадив їй! І тільки підтримка подруги Мар’яни надихнула її на те, щоб розпочати нове життя.

Роман має не лише насичений сюжет, а й багато філософських тверджень та роздумів про жіноче щастя, сімейні пріоритети та стосунки між подружжям. Окрім складної ситуації в особистому житті, Віку спіткає ще одна біда – в неї виявили пухлину. Жінка розуміє: їй необхідно бути сильною та цілеспрямованою, щоб знайти своє щастя. Чи зможе вона переступити через відчай та самотність?

Рекомендуємо читати онлайн книгу «Квітникарка» Ніки Нікалео українською мовою всім, хто шукає проникливу історію про непросту життєву долю з яскравими персонажами. На її сторінках багато жінок впізнають свої сподівання та ідеали, спробують знайти відповідь на риторичне питання: як уникнути бар’єрів, що руйнують щасливе кохання у сімейному побуті?

Дивні сни та відкриття, різні відтінки кохання, круті сюжетні повороти – все це ви знайдете у романі. Усім відвідувачам нашої бібліотеки пропонується скачати книгу «Квітникарка» Ніки Нікалео у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) абсолютно безкоштовно, без реєстрації та sms (смс).


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Квітникарка» Ніки Нікалео українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Квітникарка» Ніки Нікалео українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Квітникарка» Ніки Нікалео

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *