«Квітникарка» Ніка Нікалео

«Квітникарка» Ніка Нікалео

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2583 переглядів
2583 переглядів

Про книгу «Квітникарка» Ніки Нікалео

Книга «Квітникарка» – прекрасний вибір для тих, хто хоче відпочити та насолодитися цікавою життєвою історією з неймовірним спалахом емоцій. Головна героїня Вікторія – звичайна жінка, яка завжди мріяла про сімейний затишок. Проте сталося те, чого вона ніяк не очікувала – її «ідеальний» чоловік зрадив їй! І тільки підтримка подруги Мар’яни надихнула її на те, щоб розпочати нове життя.

Роман має не лише насичений сюжет, а й багато філософських тверджень та роздумів про жіноче щастя, сімейні пріоритети та стосунки між подружжям. Окрім складної ситуації в особистому житті, Віку спіткає ще одна біда – в неї виявили пухлину. Жінка розуміє: їй необхідно бути сильною та цілеспрямованою, щоб знайти своє щастя. Чи зможе вона переступити через відчай та самотність?

Рекомендуємо читати онлайн книгу «Квітникарка» Ніки Нікалео українською мовою всім, хто шукає проникливу історію про непросту життєву долю з яскравими персонажами. На її сторінках багато жінок впізнають свої сподівання та ідеали, спробують знайти відповідь на риторичне питання: як уникнути бар’єрів, що руйнують щасливе кохання у сімейному побуті?

Дивні сни та відкриття, різні відтінки кохання, круті сюжетні повороти – все це ви знайдете у романі. Усім відвідувачам нашої бібліотеки пропонується скачати книгу «Квітникарка» Ніки Нікалео у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) абсолютно безкоштовно, без реєстрації та sms (смс).

Завантажити безкоштовно книгу «Квітникарка» Ніки Нікалео

Рекомендації

Відгуки на книгу «Квітникарка» Ніки Нікалео

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *