«Квіти для Елджернона» Деніел Кіз

«Квіти для Елджернона» Деніел Кіз

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
32160 переглядів
32160 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Квіти для Елджернона» Дэниеля Кіза (анотація)

Книга «Квіти для Елджернона» – пронизливий роман, що став легендою минулого століття. Спочатку Деніел Кіз написав невеличке оповідання, потім воно трансформувалося у масштабний роман. Цей культовий твір витримав кілька екранізацій та театральних постановок, а також був відзначений престижними літературними нагородами.

Головний герой Чарлі Гордон страждає через свою неповноцінність. Він є розумово відсталою людиною та мріє коли-небудь підкорити світ своїм інтелектом. І його мрія дійсно збувається: чоловіку пропонують взяти участь в науковому експерименті з підвищення розумових здібностей через оперативне втручання. Чарлі погоджується, і невдовзі після операції життя молодого чоловіка різко змінюється – він не просто стає генієм, а й нарешті починає бачити мерзотність і бруд оточуючого світу.

Найбільш зворушливі моменти сюжету книги – стосунки Чарлі з невеличким мишеням на ім’я Елджернон. Його також піддали когнітивному експерименту, і Елджернон показав надзвичайні результати розумової активності. Мишеня стало єдиним справжнім другом чоловіка у світі, де панує лицемірство, байдужість і жорстокість.

Хоча роман «Квіти для Елджернона» належить до жанру фантастики, він вийшов далеко за її межі. Він сприймається більше як витончена психологічна драма з глибоким філософським шаром. Письменник зачіпає важливі для суспільства та окремої людини питання, показує страждання людей з особливими потребами та їхні проблеми з соціальною адаптацією. Чарлі зрадили всі, навіть його рідна родина, і чоловік зміг це зрозуміти лише згодом, коли його інтелект став підвищуватися.

Книга написана від особи головного героя, що дозволяє максимально пройнятися його думками й побувати на місці нещасного чоловіка. Найтонші відтінки емоцій, метаморфози внутрішнього стану та світосприйняття, філософські роздуми про себе та оточення – це не може залишити байдужим будь-якого читача.

Наш сайт рекомендує всім бажаючим читати онлайн цей незрівнянний твір безкоштовно та без реєстрації. Якщо ви хочете скачати «Квіти для Елджернона» Деніела Кіза, пропонуємо вам кілька форматів електронної книги на вибір: fb2, txt, epub та rtf.

Слухати аудіокнигу «Квіти для Елджернона» Деніела Кіза онлайн українською безкоштовно:Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Квіти для Елджернона» Дэниеля Кіза та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Квіти для Елджернона» Дэниеля Кіза: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Квіти для Елджернона» Дэниеля Кіза і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Цитати з книги «Квіти для Елджернона» Дэниеля Кіза

Если не хочешь остаться ребенком навеки, нельзя ждать подсказок от других. Ты должен найти решение в себе самом – почувствовать, что будет правильно. Научись доверять себе.

Раньше меня презирали за невежество и тупость, теперь ненавидят за ум и знания. Господи, да чего же им нужно от меня?

Очевидно, любовь к телевизору возникла как следствие нежелания думать.

Я – человек. Я должен любить.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Квіти для Елджернона» Дэниеля Кіза

Одна відповідь до “Квіти для Елджернона”

  1. Інна Інна сказав:

    Деніел Кіз з книгою «Квіти для Елджернона» немов зміг доторкнутись до моєї душі. Я сама не очікувала, що цей твір мене настільки вразить. Прочитавши її до кінця я зробила свої висновки та змогла подивитись на світ під іншим кутом. Ця книга варта уваги, рекомендую!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *