«Квіти на снігу» Надія Гуменюк

«Квіти на снігу» Надія Гуменюк

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
5772 переглядів
5772 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Квіти на снігу» Надії Гуменюк (анотація)

У кожної людини на цьому світі – своя доля. Хтось все життя живе у достатку, огорнутий любов’ю близьких, радіє і тішиться. А хтось – просто існує, адже назвати життям таке існування, повне болі та страждань, неможливо. Добре, що такі білі та чорні долі зустрічаються дуже рідко. Як правило, вони змішані. Сьогодні ти щасливий, а завтра в твоєму житті відбудеться щось страшне… Та чи варто страждати до віку? Адже післязавтра в твоїй душі знову засяє сонце!

Книга «Квіти на снігу» – про цікаву людську долю. Головному герою Авдію будете співчувати, а також захоплюватись ним. Його юність пройшла в страшні часи колективізації в поліському селі. А от зрілість… 

Починайте читати онлайн книга «Квіти на снігу» Надії Гуменюк українською мовою. Цей твір привертає увагу не тільки закрученим сюжетом, а й гарним стилем написання. 

В центрі сюжету – криниця. Саме навколо неї відбуваються зворушливі події. Герой рятує незнайомку від вірної погибелі. З того самого моменту настає час повертати борги минулого, розставляти все на свої місця… 

Скачати книгу «Квіти на снігу» Надії Гуменюк безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) є можливість в нашій електронній бібліотеці. А ви теж вірите, що за все скоєне в житті доведеться заплатити? І за хороше, і за погане…


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Квіти на снігу» Надії Гуменюк українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Квіти на снігу» Надії Гуменюк

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *