«Квiти Содому» Олесь Ульяненко

«Квiти Содому» Олесь Ульяненко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
814 переглядів
814 переглядів

Про книгу «Квiти Содому» Олеся Ульяненко

Бувають твори, які вивертають з тебе все – і душу, і відверті думки, які досі спокійно сиділи в голові і не прагнули влаштовувати бунт. Книга «Квіти Содому» – один з таких творів, а її автор Олесь Ульяненко – незалежний від суспільної думки, сміливий та скандальний український письменник. Всю його творчість не можна підвести під жодну цензуру, адже проблеми, які він зачіпав у своїх творах, майже ніколи не вимовляються вголос.

Головні герої книги – звичайні покидьки та злодії, яких життя нещадно било та змушувало виживати нелюдськими способами. Для таких людей взагалі не існує поняття моралі, на знущання та смерть вони дивляться байдужими очима, а кохання для них – романтичне сміття. Вони живуть за дивними законами, відомими тільки їм самим. Письменник пропонує читачам провести кілька годин серед бруду у всіх смислах цього слова, пройнятися злодійницькою філософією та пізнати ці закони буття та свободи – свободи від усього.

У романі «Квіти Содому» часто зустрічається ненормативна лексика. Автор був впевнений: тільки відповідною стилістикою можна передати весь колорит сюжетної лінії та атмосферу, в якій знаходяться герої. Починаючи читати онлайн цей твір, відчуваєш, що ти опустився на самісіньке дно разом з головними персонажами.

І одразу постає закономірне питання: чи виберуться вони з цієї ями? Чи можемо ми щось змінити, якщо маємо пристрасне бажання, проте приречені жити саме в цій ниші? Ульяненко постійно розмірковує над цим вічним питанням, запрошуючи читачів до внутрішньої дискусії.

Ця книга лякає своєю відвертістю, жорстким словом та саркастичною манерою, дивує своєю абсурдністю та відсутністю емоційного запалу, проте післясмак, який залишається після її прочитання, надовго забирає людину до свого полону. Література – це могутня зброя, що може викликати велике потрясіння або кардинальні зміни світогляду та життєвих цінностей. З цим завданням талановитий автор впорався на сто відсотків.

Рекомендуємо скачати «Квіти Содому» Олеся Ульяненка в нашій бібліотеці безкоштовно та без реєстрації. Всім нашим користувачам доступні електронні книги у форматах fb2, txt, epub та rtf.

Завантажити безкоштовно книгу «Квiти Содому» Олеся Ульяненко

Рекомендації

Відгуки на книгу «Квiти Содому» Олеся Ульяненко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *