«Квіти терену» Ірина Жадан

«Квіти терену» Ірина Жадан

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1594 переглядів
1594 переглядів

Короткий зміст книги «Квіти терену» Ірини Жадан (анотація)

Збірка оповідань «Квіти терену» – пронизливі, драматичні нариси про нерівну боротьбу людини з цілим всесвітом. Як наша вразливість і слабкість можуть протистояти примхливій долі, що породжується десь у глибинах космосу? Чому почуття та емоції заводять нас до пасток і змушують робити нелегкий вибір? Ірина Жадан вирішила розібратися у тонкощах нашого буття та створила шість проникливих, різнопланових і насичених творів, які склали цю витончену книгу.

Незважаючи на різний вік, соціальний статус, образ життя і характер, всі герої оповідань письменниці об’єднані однією ідеєю – встановити баланс між розумом та серцем. І чим глибше вони занурюються в цей лабіринт, тим більше заплутуються у виборі істинних цінностей.

Біль і втрати тісно переплітаються з коханням і щастям, надія непомітно змінюється відчаєм, а особисті перемоги і досягнення – це всього-на-всього невеликий перепочинок перед стрибком через прірву. Цей строкатий життєвий візерунок ми бачимо щодня, проте так вишукано змалювати його можуть лише справжні митці слова.

У багатьох новелах книги «Квіти терену» простежуються фольклорні і навіть язичницькі мотиви. Тема єднання людини з природою – одна з найбільш загадкових у літературі.

Зворушливі історії кохання, тонкі душевні переживання, несподівані метафори й зіставлення, атмосферні описи природи та оточення головних персонажів, вражаючі кінцівки з відкритим та філософським фіналом – це все зачаровує читача, змушує його відправлятися разом з героями новел до своїх спогадів та нових відкриттів. Казка тут зливається з реальністю, а містичні елементи надають оповіданням гостроти та своєрідної «родзинки».

Книга заворожує напрочуд легкою та багатою мовою – під час читання ніби пливеш лагідною хвилею рядків та насолоджуєшся їхньою красою. Якщо ви хочете читати онлайн цю неординарну й цікаву збірку, ви знайдете її на нашому сайті безкоштовно та без реєстрації. Також ви можете скачати «Квіти терену» Ірини Жадан, яка знаходиться у нашій електронній бібліотеці у форматах fb2, txt, epub та rtf.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Квіти терену» Ірини Жадан українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу. Це стосується і стислого переказу. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Квіти терену» Ірини Жадан українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Квіти терену» Ірини Жадан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *