«Квіти терену» Ірина Жадан

«Квіти терену» Ірина Жадан

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Квіти терену» Ірини Жадан

Збірка оповідань «Квіти терену» – пронизливі, драматичні нариси про нерівну боротьбу людини з цілим всесвітом. Як наша вразливість і слабкість можуть протистояти примхливій долі, що породжується десь у глибинах космосу? Чому почуття та емоції заводять нас до пасток і змушують робити нелегкий вибір? Ірина Жадан вирішила розібратися у тонкощах нашого буття та створила шість проникливих, різнопланових і насичених творів, які склали цю витончену книгу.

Незважаючи на різний вік, соціальний статус, образ життя і характер, всі герої оповідань письменниці об’єднані однією ідеєю – встановити баланс між розумом та серцем. І чим глибше вони занурюються в цей лабіринт, тим більше заплутуються у виборі істинних цінностей.

Біль і втрати тісно переплітаються з коханням і щастям, надія непомітно змінюється відчаєм, а особисті перемоги і досягнення – це всього-на-всього невеликий перепочинок перед стрибком через прірву. Цей строкатий життєвий візерунок ми бачимо щодня, проте так вишукано змалювати його можуть лише справжні митці слова.

У багатьох новелах книги «Квіти терену» простежуються фольклорні і навіть язичницькі мотиви. Тема єднання людини з природою – одна з найбільш загадкових у літературі.

Зворушливі історії кохання, тонкі душевні переживання, несподівані метафори й зіставлення, атмосферні описи природи та оточення головних персонажів, вражаючі кінцівки з відкритим та філософським фіналом – це все зачаровує читача, змушує його відправлятися разом з героями новел до своїх спогадів та нових відкриттів. Казка тут зливається з реальністю, а містичні елементи надають оповіданням гостроти та своєрідної «родзинки».

Книга заворожує напрочуд легкою та багатою мовою – під час читання ніби пливеш лагідною хвилею рядків та насолоджуєшся їхньою красою. Якщо ви хочете читати онлайн цю неординарну й цікаву збірку, ви знайдете її на нашому сайті безкоштовно та без реєстрації. Також ви можете скачати «Квіти терену» Ірини Жадан, яка знаходиться у нашій електронній бібліотеці у форматах fb2, txt, epub та rtf.

Завантажити безкоштовно книгу «Квіти терену» Ірини Жадан

Завантажити книгу «Квіти терену» у форматі:

Рекомендації

Танго долі
Танго долі Юлія Шеко
Все тільки починається
Все тільки починається Зоряна Лешко
Відьомські війни
Відьомські війни Віта Зайченко
Вогонь
Вогонь Алла Марковська

Відгуки на книгу «Квіти терену» Ірини Жадан