«Квіти терену» Ірина Жадан

«Квіти терену» Ірина Жадан

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1122 переглядів
1122 переглядів

Про книгу «Квіти терену» Ірини Жадан

Збірка оповідань «Квіти терену» – пронизливі, драматичні нариси про нерівну боротьбу людини з цілим всесвітом. Як наша вразливість і слабкість можуть протистояти примхливій долі, що породжується десь у глибинах космосу? Чому почуття та емоції заводять нас до пасток і змушують робити нелегкий вибір? Ірина Жадан вирішила розібратися у тонкощах нашого буття та створила шість проникливих, різнопланових і насичених творів, які склали цю витончену книгу.

Незважаючи на різний вік, соціальний статус, образ життя і характер, всі герої оповідань письменниці об’єднані однією ідеєю – встановити баланс між розумом та серцем. І чим глибше вони занурюються в цей лабіринт, тим більше заплутуються у виборі істинних цінностей.

Біль і втрати тісно переплітаються з коханням і щастям, надія непомітно змінюється відчаєм, а особисті перемоги і досягнення – це всього-на-всього невеликий перепочинок перед стрибком через прірву. Цей строкатий життєвий візерунок ми бачимо щодня, проте так вишукано змалювати його можуть лише справжні митці слова.

У багатьох новелах книги «Квіти терену» простежуються фольклорні і навіть язичницькі мотиви. Тема єднання людини з природою – одна з найбільш загадкових у літературі.

Зворушливі історії кохання, тонкі душевні переживання, несподівані метафори й зіставлення, атмосферні описи природи та оточення головних персонажів, вражаючі кінцівки з відкритим та філософським фіналом – це все зачаровує читача, змушує його відправлятися разом з героями новел до своїх спогадів та нових відкриттів. Казка тут зливається з реальністю, а містичні елементи надають оповіданням гостроти та своєрідної «родзинки».

Книга заворожує напрочуд легкою та багатою мовою – під час читання ніби пливеш лагідною хвилею рядків та насолоджуєшся їхньою красою. Якщо ви хочете читати онлайн цю неординарну й цікаву збірку, ви знайдете її на нашому сайті безкоштовно та без реєстрації. Також ви можете скачати «Квіти терену» Ірини Жадан, яка знаходиться у нашій електронній бібліотеці у форматах fb2, txt, epub та rtf.

Завантажити безкоштовно книгу «Квіти терену» Ірини Жадан

Рекомендації

Відгуки на книгу «Квіти терену» Ірини Жадан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *