«Кинь виклик старості. Як у 60 виглядати на 30 і почуватися на 18» Є. Єпел, Є. Блекберн

«Кинь виклик старості. Як у 60 виглядати на 30 і почуватися на 18» Є. Єпел, Є. Блекберн

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
881 переглядів
881 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Кинь виклик старості. Як у 60 виглядати на 30 і почуватися на 18» Є. Єпел, Є. Блекберн (анотація)

  • Від лауреаток Нобелівської премії
  • Авторка — у списку 100 найвпливовіших людей за версією TIME magazine’s

Проживши 122 роки, Жанна Кальман стала однією з жінок із найдовшою підтвердженою тривалістю життя в історії. У 85 вона зайнялася фехтуванням, а в 100 років ще їздила на велосипеді. Нонсен? Факт! Хочете так само?
Ця книжка містить важливі відповіді, здатні допомогти нам досягти цієї мети. Інформація, наведена на її сторінках, допоможе полегшити хронічні хвороби і поліпшити здоров’я. Тільки конкретні, підтверджені дослідженнями ідеї, здатні зробити решту вашого життя здоровим, довгим та щасливим.

  •  Що зовнішність людини говорить про стан її здоров’я
  • Налаштування біологічного годинника
  • Скільки потрібно спати, аби довше залишатися молодим
  • Ефективна схема здорового харчування
  • Тренування: скільки вправ буде достатньо

Так, старіння та смерть — факти неминучі, але те, як ми житимемо до свого останнього дня, змінити можна. Жити кращим і повним життям — це залежить від нас!


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Кинь виклик старості. Як у 60 виглядати на 30 і почуватися на 18» Є. Єпел, Є. Блекберн українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Кинь виклик старості. Як у 60 виглядати на 30 і почуватися на 18» Є. Єпел, Є. Блекберн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *