«Кишенькова книжка емоційного інтелекту» Джил Хессон

«Кишенькова книжка емоційного інтелекту» Джил Хессон

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
575 переглядів
575 переглядів

Про книгу «Кишенькова книжка емоційного інтелекту» Джил Хессон

Багато з нас хотіли б навчитись контролювати свої думки. Адже вміння стримувати почуття просто надважливе в сучасному світі. Про те, як це робити, ви дізнаєтесь, почавши читати онлайн книгу «Кишенькова книжка емоційного інтелекту» Джил Хессон українською мовою.

Життя надто коротке, щоб робити помилки. А що найчастіше стає їх причиною? Вірно – емоції, переживання, страхи перед невідомим. Саме вони заважають нам концентруватись, зосереджуватись на дійсно важливих речах.

Книга «Кишенькова книжка емоційного інтелекту» стане надійним помічником для кожного, хто поки не вміє стримувати свої почуття. На її сторінках автор розповідає про власну методику, що вже допомогла мільйонам. Більше половини попередніх читачів стали успішними людьми, котрі досягли великих успіхів в бізнесі та відносинах зі своїми коханими.

У виданні зібрано досить багато рекомендацій, які допоможуть взяти волю в кулак та не дати розгулятись своїм емоціям. Автор простою і доступною мовою розповідає, в чому суть її методики, які її переваги та як вона свого часу допомогла самій письменниці.

Отож як навчитись керувати своїми почуттями та якими способами усмирити бурхливу фантазію? Отримайте відповідь одними з перших, вирішивши скачати книгу «Кишенькова книжка емоційного інтелекту» Джил Хессон безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) файлом зі списку: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Завантажити безкоштовно книгу «Кишенькова книжка емоційного інтелекту» Джил Хессон

Рекомендації

Відгуки на книгу «Кишенькова книжка емоційного інтелекту» Джил Хессон

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *