«Кишенькова книжка емоційного інтелекту» Джил Хессон

«Кишенькова книжка емоційного інтелекту» Джил Хессон

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
8745 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Кишенькова книжка емоційного інтелекту» Джил Хессон (анотація)

Багато з нас хотіли б навчитись контролювати свої думки. Адже вміння стримувати почуття просто надважливе в сучасному світі. Про те, як це робити, ви дізнаєтесь, почавши читати онлайн книгу «Кишенькова книжка емоційного інтелекту» Джил Хессон українською мовою.

Життя надто коротке, щоб робити помилки. А що найчастіше стає їх причиною? Вірно – емоції, переживання, страхи перед невідомим. Саме вони заважають нам концентруватись, зосереджуватись на дійсно важливих речах.

Книга «Кишенькова книжка емоційного інтелекту» стане надійним помічником для кожного, хто поки не вміє стримувати свої почуття. На її сторінках автор розповідає про власну методику, що вже допомогла мільйонам. Більше половини попередніх читачів стали успішними людьми, котрі досягли великих успіхів в бізнесі та відносинах зі своїми коханими.

У виданні зібрано досить багато рекомендацій, які допоможуть взяти волю в кулак та не дати розгулятись своїм емоціям. Автор простою і доступною мовою розповідає, в чому суть її методики, які її переваги та як вона свого часу допомогла самій письменниці.

Отож як навчитись керувати своїми почуттями та якими способами усмирити бурхливу фантазію? Отримайте відповідь одними з перших, вирішивши скачати книгу «Кишенькова книжка емоційного інтелекту» Джил Хессон безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) файлом зі списку: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Кишенькова книжка емоційного інтелекту» Джил Хессон українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Кишенькова книжка емоційного інтелекту» Джил Хессон українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Кишенькова книжка емоційного інтелекту» Джил Хессон

Одна відповідь до “Кишенькова книжка емоційного інтелекту”

  1. Зарина Зарина сказав:

    Кишенькова книжка емоційного інтелекту тепер завжди зі мною. Вона дала мені зрозуміти, що негативні емоції також потрібні, я завжди боялась їх показувати, щоб люди не подумали, що я слабка. Тепер я вільна від рамок, рекомендую.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *