«Київ-86» Маркіян Камиш

«Київ-86» Маркіян Камиш

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
451 переглядів
451 переглядів

Про книгу «Київ-86» Маркияна Камиша

Роман «Київ-86» – захоплююча епопея, що знаходиться на межі альтернативної історії та антиутопії. Маркіян Камиш показує наслідки страшної Чорнобильської трагедії під незвичним кутом – він пропонує читачам замислитися над тим, яким би став Київ, якби звідти вивезли всіх мешканців відразу після аварії, зробивши його Зоною відчуження.

Цей літературно-соціальний експеримент став справжнім відкриттям та неймовірною відвертістю, змушуючи жителів столиці та всіх українців замислитися над тим, що треба берегти та цінувати квітучий сьогодні Київ.

Починаючи читати онлайн цей хвилюючий твір, переносишся у страшний 1986 рік, коли відбувся страшний вибух. За напівфантастичною сюжетною лінією книги евакуація почалася негайно – у тому числі і зі столиці країни. Моторошно спостерігати, як за лічені дні багатомільйонний Київ став пустелею – спорожніли будинки і галасливі вулиці, більшість речей залишилися у місті разом з радіацією.

Яким став Київ у цій ситуації через тридцять років після трагедії? Екскурсовод-«сталкер», який досліджує цю територію не один рік, пропонує групі японських туристів поглянути на нинішню Зону відчуження у колишньому місті-багатомільйоннику. Але наважуються на це лише одиниці…

Книга «Київ-86» вражає атмосферністю описів та сміливістю фантазії автора. Ти ніби потрапляєш до столиці України іншого виміру – безлюдного міста з яскравим вираженням здичавілої природи, де дерева ростуть прямо в домах, а дикі тварини сплять на площах та вулицях. Так як автор неодноразово бував у закритій Чорнобильській зоні та своїми очима бачив ту атмосферу, він максимально реалістично передає свої емоції та сприйняття, проектуючи їх на найбільше і найвеличніше місто України.

Рекомендуємо скачати «Київ-86» Маркіяна Камиша всім, хто полюбляє постапокаліптичні сюжети, що надто тісно межують з нашою дійсністю, аби бути фантастикою. Відвідувачі нашого сайту знайдуть цю книгу в нашій віртуальній бібліотеці у форматах fb2, txt, epub та rtf та зможуть отримати її безкоштовно й без реєстрації. Цей роман беззаперечно можна назвати одою всьому живому, якою за доленосною випадковістю могло і не бути.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Київ-86» Маркияна Камиша

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *