«Київські бомби» Андрій Кокотюха

«Київські бомби» Андрій Кокотюха

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
5517 переглядів
5517 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Київські бомби» Андрія Кокотюхи (анотація)

Андрій Анатолійович Кокотюха – популярний український письменник, багаторазовий лауреат престижних літературних премій. Він створює твори переважно пригодницького, детективного та історичного характеру, закликаючи читачів до осмислення української історії та суспільних цінностей.

Його книга “Київські бомби” розкриває період страшного тероризму Києва на початку XX століття, коли Україна була розірвана між могутніми державами. Київ, який тоді належав до Російської імперії, став осередком запеклої боротьби революціонерів з царським режимом.

Мета створення роману “Київські бомби” – прагнення розгледіти на цьому історичному полотні українців – на боці кого вони воювали, які ідеї відстоювали, як чинили опір ворогам. В 1905-1908 роках майбутня столиця незалежної України опинилася в терористичному полум’ї – революціонери, які через десять років стануть законною владою, зчиняли справжній хаос, руйнуючи та грабуючи все навколо. В таких умовах довелось виживати одному з головних персонажів твору Андрію Волоху – молодому українцю, якого вигнали з Київського університету.

На прикладі Волоха Андрій Анатолійович Кокотюха показав, яким чином український народ чинив опір тогочасній владі й революціонерам-терористам. На тлі державного перевороту створюються різноманітні бойові організації, членом однієї з них і стає колишній студент. Який шлях боротьби йому обрати? Невже на терор відповідати такими ж радикальними методами?

У ретро-романі “Київські бомби” сплелися кілька ниточок і сюжетних ходів. Починаючи читати книгу, важко зрозуміти, де “свої” та “чужі”. Безліч підпільних терористичних загонів руйнували місто, закидаючи його бомбами. Соціалісти, євреї-есери, українські терористи – у цій строкатій мішанині кожен з головних героїв шукав свою ідею, загартовував волю та намагався дізнатися правду. Щоб дізнатися, як склалися долі членів різних бойових організацій, варто скачати й прочитати книгу до кінця.

Створений влітку 2014 року, цей роман ніби напророчив Революцію Гідності на Майдані. Вивчайте витоки своєї історії та прислухайтеся до її мудрих уроків, щоб не припускатися помилок у майбутньому!


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Київські бомби» Андрія Кокотюхи українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Цитати з книги «Київські бомби» Андрія Кокотюхи

Справді, є думки, котрі варто міняти з огляду на те, що світ довкола теж змінюється. Проте мусять же бути і сталі речі та явища. Чорне лишається чорним, біле – білим, смердюче смердітиме, навіть якщо вилити на нього великий флакон дорогого одеколону. Таке воно – життя.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Київські бомби» Андрія Кокотюхи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *