«Київські прохачі» Іван Нечуй-Левицький

«Київські прохачі» Іван Нечуй-Левицький

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1499 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Київські прохачі» Івана Нечуя-Левицького (анотація)

Щире та сумне оповідання про життя жебраків, які по різним причинам опинились в складних життєвих обставинах, без стелі над головою та без хліба. Книга «Київські прохачі» сповнена гіркої правди життя, яку люди не бачать або не хочуть бачити.

Сюжет розгортається на Подолі в Києві. На цвинтарі коло Пречистянської церкви тихо, прочани вже порозходились. Тільки на східцях коло церковних дверей сидить сумна пані, одягнена в чорне…

Жінка похилого віку виглядає як міщанка, ніхто й не здогадається, що вона жебрачка. Колись дружина капітана, яка жила в достатку і повазі – тепер вдова. Чоловік трагічно загинув, залишивши жінку без доходів. Перезимувавши у сина і вдосталь натерпівшись від невістки, жінка пішла у місто шукати будь-яку роботу. Але потенційні роботодавці, дізнавшись що вона капітанша, відмовляють, мов, не будете ж ви, пані, працювати посудомийкою чи нянькою! Але ж вона згодна! Та ні, не беруть.

Читати онлайн книгу «Київські прохачі» Івана Нечуй-Левицького українською мовою сподобається всім поціновувачам класичної літератури. Автор прикрашає сумний сюжет юмором, самобутнім народним діалектом.

Ви можете скачати книгу «Київські прохачі» Івана Нечуй-Левицького безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб). Купити чай легко. Заварюйте духмяний чай – буде затишно!


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Київські прохачі» Івана Нечуя-Левицького українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Київські прохачі» Івана Нечуя-Левицького українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Київські прохачі» Івана Нечуя-Левицького

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *