«Київські прохачі» Іван Нечуй-Левицький

«Київські прохачі» Іван Нечуй-Левицький

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
648 переглядів
648 переглядів

Про книгу «Київські прохачі» Івана Нечуя-Левицького

Щире та сумне оповідання про життя жебраків, які по різним причинам опинились в складних життєвих обставинах, без стелі над головою та без хліба. Книга «Київські прохачі» сповнена гіркої правди життя, яку люди не бачать або не хочуть бачити.

Сюжет розгортається на Подолі в Києві. На цвинтарі коло Пречистянської церкви тихо, прочани вже порозходились. Тільки на східцях коло церковних дверей сидить сумна пані, одягнена в чорне…

Жінка похилого віку виглядає як міщанка, ніхто й не здогадається, що вона жебрачка. Колись дружина капітана, яка жила в достатку і повазі – тепер вдова. Чоловік трагічно загинув, залишивши жінку без доходів. Перезимувавши у сина і вдосталь натерпівшись від невістки, жінка пішла у місто шукати будь-яку роботу. Але потенційні роботодавці, дізнавшись що вона капітанша, відмовляють, мов, не будете ж ви, пані, працювати посудомийкою чи нянькою! Але ж вона згодна! Та ні, не беруть.

Читати онлайн книгу «Київські прохачі» Івана Нечуй-Левицького українською мовою сподобається всім поціновувачам класичної літератури. Автор прикрашає сумний сюжет юмором, самобутнім народним діалектом.

Ви можете скачати книгу «Київські прохачі» Івана Нечуй-Левицького безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб). Заварюйте духмяний чай – буде затишно!

Завантажити безкоштовно книгу «Київські прохачі» Івана Нечуя-Левицького

Рекомендації

Відгуки на книгу «Київські прохачі» Івана Нечуя-Левицького

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *