«Лабіринт духів» Карлос Руїс Сафон

«Лабіринт духів» Карлос Руїс Сафон

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1751 переглядів
1751 переглядів

Про книгу «Лабіринт духів» Карлоса Руїса Сафона

Книга «Лабіринт духів» – четверта із серії «Цвинтар забутих книжок». І хоча всі історії серії пов’язані між собою спільними сюжетними лініями і персонажами, читати їх можна окремо, будь-яку на вибір, адже кожна із них самодостатня. 

Цього разу поліціянтка Алісія Ґріс розслідує загадкове зникнення міністра Маурісіо Вальса. Дівчина вирушає до Барселони (саме в цьому місті відбуваються всі найголовніші події Цвинтаря). 

Запрошуємо до нашого літературного порталу аби читати онлайн книгу «Лабіринт духів» Карлос Руїса Сафона українською мовою. Всесвітньо відомий письменник зачарує вас своїм невимушеним і таким загадковим стилем оповідання. 

Занурюючись у розслідування, головна героїня дізнається про ганебне минуле міністра, котрий під час Другої світової війни працював у моторошній в’язниці. Багато людей постраждали тоді від нього. Хто знає, може хтось з них дожив до сьогодення і вирішив помститись?

Таємниці минулого ваблять і відштовхують одночасно. Є речі, про які краще не знати. Бо якщо дізнаєшся правду, вона затягне тебе до свого темного лабіринту, з якого немає виходу…

Рекомендуємо скачати книгу «Лабіринт духів» Карлоса Руїса Сафона безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у зручних форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб). Цікавий вечір вам гарантовано.

Завантажити безкоштовно книгу «Лабіринт духів» Карлоса Руїса Сафона

Рекомендації

Відгуки на книгу «Лабіринт духів» Карлоса Руїса Сафона

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *