«Лагідна війна» Джулія Беррі

«Лагідна війна» Джулія Беррі

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
3999 переглядів
3999 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Лагідна війна» Джулії Беррі (анотація)

Роман «Лагідна війна» Джулії Беррі по праву став одним з величніших творів про війну. Завжди важко читати такі книги. Адже дізнаватись про те, як молоді люди втрачають життя або перетворюються на фізично немічних та морально вбитих людей, це нескінченно боляче. Після війни вже неможливо повноцінно повернутися до нормального життя.

Це не просто історія, тому що її переповідає читачу сама богиня кохання — Афродіта. Саме вона змогла передати співчуття за своїх підопічних, її розповідь наповнена любов’ю та гордістю за їх вчинки. Радимо читати онлайн усім книгу «Лагідна війна» Джулії Беррі українською мовою.

Дві пари, дві історії, яких об’єднала Перша світова війна. Чи зможуть вони встояти та зберегти життя? Чи зможуть вони нормально жити та творити після всього побаченого?

Війна та любов, на додачу ще й смерть… Незвичні повороти долі, куди вони заведуть читача невідомо.

Рекомендуємо скоріше скачати книгу «Лагідна війна» Джулії Беррі на нашому сайті можна безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) в таких форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Лагідна війна» Джулії Беррі українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Лагідна війна» Джулії Беррі

Одна відповідь до “Лагідна війна”

  1. Лілія Лілія сказав:

    Ух, як мені важко було читати Лагідну війну, не просто дається подібна література. Але не варто все ж таки оминати її. В моїй душі вона залишила свій слід. Війна, любов, смерть — це все в одному флаконі, рекомендую.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *