«Лагiдний янгол смерті» Андрій Юрійович Курков

«Лагiдний янгол смерті» Андрій Юрійович Курков

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
354 переглядів
354 переглядів

Про книгу «Лагiдний янгол смерті» Андрія Юрійовича Куркова

Андрій Юрійович Курков – талановитий письменник сучасності, у творчій спадщині якого є твори різноманітних жанрів – від суспільно-політичних нарисів до психологічних детективів і фантастичних бойовиків. Його роман «Лагідний янгол смерті» – пригодницько-кримінальна історія про таємниці державного рівня, що можуть коштувати життя. За іронією долі головному героєві твору Миколі Сотникову до рук потрапили загадкові документи, що виявилися дуже важливими для деяких впливових людей – вони відкрили на чоловіка жорстке полювання.

Володарю нової квартири випадково подарували сумнівний «бонус» – Микола знайшов у своєму помешканні папери, в яких нічого не тямив. Проте виявилося, що ці документи давно розшукують підозрілі люди – вони і натрапили на слід Миколи. Чоловік вирішив зіграти свою партію цієї небезпечної шпигунської гри – він не віддає цінні папери, а відправляється з ними у подорож до Каспійського моря.

Цей пригодницький шлях розкриє багато таємниць головному герою, а також дасть відповіді на багато вічних запитань після спілкування Миколи з казахським народом. Почніть читати онлайн цю гостросюжетну епопею – і вас відразу захопить лабіринт інтриг і таємниць.

Книга «Лагідний янгол смерті» розкриває істинну суть нашого кримінального суспільства: зв’язки владних структур зі своїми спільниками за межами держави та охоплену павутинням корупції країну. Недаремно цей твір відноситься до детективного жанру: головний герой поступово відновлює злочинну схему, керуючись наявними підказками або знаходячи їх під час своєї подорожі та балансуючи на грані життя та смерті.

Чи вдасться йому розставити всі пазли на свої місця? Не поспішайте давати ствердну відповідь, адже кінцівка книги є досить непередбачуваною.

Рекомендуємо скачати «Лагідний янгол смерті» Андрія Юрійовича Куркова усім прихильникам «соковитих» шпигунських детективів з політичним присмаком. Цю книгу ви знайдете в нашій електронній бібліотеці у форматах fb2, txt, epub та rtf. Цей та інші твори талановитого письменника ми пропонуємо нашим користувачам безкоштовно та без реєстрації.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Лагiдний янгол смерті» Андрія Юрійовича Куркова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *