«Лагідний янгол смерті» Андрій Курков

«Лагідний янгол смерті» Андрій Курков

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
895 переглядів
895 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Лагідний янгол смерті» Андрія Куркова (анотація)

Андрій Юрійович Курков – талановитий письменник сучасності, у творчій спадщині якого є твори різноманітних жанрів – від суспільно-політичних нарисів до психологічних детективів і фантастичних бойовиків. Його роман «Лагідний янгол смерті» – пригодницько-кримінальна історія про таємниці державного рівня, що можуть коштувати життя. За іронією долі головному героєві твору Миколі Сотникову до рук потрапили загадкові документи, що виявилися дуже важливими для деяких впливових людей – вони відкрили на чоловіка жорстке полювання.

Володарю нової квартири випадково подарували сумнівний «бонус» – Микола знайшов у своєму помешканні папери, в яких нічого не тямив. Проте виявилося, що ці документи давно розшукують підозрілі люди – вони і натрапили на слід Миколи. Чоловік вирішив зіграти свою партію цієї небезпечної шпигунської гри – він не віддає цінні папери, а відправляється з ними у подорож до Каспійського моря.

Цей пригодницький шлях розкриє багато таємниць головному герою, а також дасть відповіді на багато вічних запитань після спілкування Миколи з казахським народом. Почніть читати онлайн цю гостросюжетну епопею – і вас відразу захопить лабіринт інтриг і таємниць.

Книга «Лагідний янгол смерті» розкриває істинну суть нашого кримінального суспільства: зв’язки владних структур зі своїми спільниками за межами держави та охоплену павутинням корупції країну. Недаремно цей твір відноситься до детективного жанру: головний герой поступово відновлює злочинну схему, керуючись наявними підказками або знаходячи їх під час своєї подорожі та балансуючи на грані життя та смерті.

Чи вдасться йому розставити всі пазли на свої місця? Не поспішайте давати ствердну відповідь, адже кінцівка книги є досить непередбачуваною.

Рекомендуємо скачати «Лагідний янгол смерті» Андрія Юрійовича Куркова усім прихильникам «соковитих» шпигунських детективів з політичним присмаком. Цю книгу ви знайдете в нашій електронній бібліотеці у форматах fb2, txt, epub та rtf. Цей та інші твори талановитого письменника ми пропонуємо нашим користувачам безкоштовно та без реєстрації.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Лагідний янгол смерті» Андрія Куркова українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Лагідний янгол смерті» Андрія Куркова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *