«Ледащиця» Марко Вовчок

«Ледащиця» Марко Вовчок

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
710 переглядів
710 переглядів

Про книгу «Ледащиця» Марко Вовчок

Тема трагедії знедоленої жінки-кріпачки висвітлюється в соціально-проблемному оповіданні «Ледащиця». Головна героїня твору – дівчина на ім’я Настя, яка разом із матір’ю потрапляє до кріпацтва. З веселої та волелюбної дівчинки під впливом несприятливих обставин героїня перетворюється на п’яничку. Заради довгоочікуваної волі вона пішла оманливим шляхом, що привів її до трагічного кінця.

Книга «Ледащиця» змальовує страждання покріпаченої жінки, яка нехтує моральними принципами та переходить межу, щоб нарешті добути свободу для себе та своєї матері. Письменниця завжди відстоювала права людей, які під панським гнітом втрачали не тільки волю, але й своє здоров’я, шанс на повноцінне життя та створення щасливої сім’ї. Здебільшого доля таких людей (особливо жінок) закінчувалася трагічно.

Наша онлайн-бібліотека дозволяє скачати книгу «Ледащиця» Марка Вовчка безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) для того, щоб ви могли прочитати цей художній твір у своєму мобільному пристрої – ноутбуці, смартфоні, планшеті тощо.

Ви можете також читати онлайн книгу «Ледащиця» Марка Вовчка українською мовою, опубліковану на нашому сайті електронних книжок.

Скачати безкоштово книгу «Ледащиця» Марко Вовчок

Рекомендації

Відгуки на книгу «Ледащиця» Марко Вовчок

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *