«Леді з Ґрейс-Адью та інші історії» Сюзанна Кларк

«Леді з Ґрейс-Адью та інші історії» Сюзанна Кларк

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
623 переглядів
623 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Леді з Ґрейс-Адью та інші історії» Сюзанни Кларк (анотація)

«У творах Кларк бринить мерехтлива легкість, як у найкращих казках» © The Times

Фейрі завжди ближче, ніж здається. Буває, перетнеш невидиму межу — й далі розбирайся, як умієш, із нахабними принцесами, мстивими совами, дамами, що на дозвіллі вишивають навколишнім страшну долю, нескінченними стежками у глибоких темних хащах і будинками, які щоразу виглядають по-іншому. Саме такі проблеми опосідають героїв і героїнь цих чарівних історій — самозакоханого священника в добу Регентства, лікаря-єврея у XVIII столітті й Марію, королеву Шотландії, а також двох персонажів «Джонатана Стрейнджа і м-ра Норрелла» — самого Стрейнджа і Короля Крука.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Леді з Ґрейс-Адью та інші історії» Сюзанни Кларк українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Леді з Ґрейс-Адью та інші історії» Сюзанни Кларк

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *