«Легенда про Сокола» Володимир Горбань

«Легенда про Сокола» Володимир Горбань

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
3865 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Легенда про Сокола» Володимира Горбаня (анотація)

Книга “Легенда про Сокола” – це витончене сплетіння давньої історії та нашої сучасності, поєднання пристрасного кохання та підступних інтриг, величні історичні битви та політичні інтриги наших реалій, пронизуюча душевність сімейної драми та жорстокі закони епохи Середньовіччя. Володимир Горбань створив самобутню історико-романтичну повість з яскравим фентезійним відтінком та динамічним сюжетом. Якщо ви хочете відправитися в середину IX століття та подивитися на нашу сучасність очима давньоруського князя, пропонуємо скачати цей пригодницький твір.

Рарог і Оксана, князь і журналістка, давня Русь і сучасний Київ… Їм судилося зустрітися на річці Рось для того, щоб змінити долю країни. Молоді люди закохуються одне в одного, і Оксана, зачарована силою, красою та величчю князя, виходить за нього заміж.

В них народжується два сини. І якщо старший з них, Олег, якого називали Віщим, згодом стає одним з наймудріших правителів Київської Русі, то його брату доля підготувала нелегкі випробування. Кров його матері кличе молодого князя до майбутнього, і одного дня він опиняється серед сучасних київських вулиць.

Володимир Горбань зробив неймовірне – він виткав тонке мереживо історії із строкатих ниток минулого та сучасності, і в цьому візерунку всі деталі органічно доповнюються одне одним.

Читати книгу “Легенда про Сокола” неможливо без повного занурення в атмосферу тогочасного войовничого та величного Києва, який уособлює князь Рарог – відважний та стрімкий, наче сокіл. Тільки йому під силу врятувати ситуацію, що вийшла з-під контролю. Мішанина історичних часів та систем цінностей, перенесення войовничого досвіду у наші реалії… Можливо, в майбутньому на нас чекає повернення давньої історії, якщо ми не засвоїмо її уроки вже зараз.

Книга “Легенда про Сокола” охоплює широке коло моральних та соціально-політичних питань. Не раз читач стане свідком нелегкого вибору, який будуть змушені зробити головні герої заради власного щастя чи безпеки країни, переосмисливши життєві пріоритети.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Легенда про Сокола» Володимира Горбаня українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Легенда про Сокола» Володимира Горбаня українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Легенда про Сокола» Володимира Горбаня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *