«Легенда про Сокола» Володимир Горбань

«Легенда про Сокола» Володимир Горбань

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1039 переглядів
1039 переглядів

Про книгу «Легенда про Сокола» Володимира Горбаня

Книга “Легенда про Сокола” – це витончене сплетіння давньої історії та нашої сучасності, поєднання пристрасного кохання та підступних інтриг, величні історичні битви та політичні інтриги наших реалій, пронизуюча душевність сімейної драми та жорстокі закони епохи Середньовіччя. Володимир Горбань створив самобутню історико-романтичну повість з яскравим фентезійним відтінком та динамічним сюжетом. Якщо ви хочете відправитися в середину IX століття та подивитися на нашу сучасність очима давньоруського князя, пропонуємо скачати цей пригодницький твір.

Рарог і Оксана, князь і журналістка, давня Русь і сучасний Київ… Їм судилося зустрітися на річці Рось для того, щоб змінити долю країни. Молоді люди закохуються одне в одного, і Оксана, зачарована силою, красою та величчю князя, виходить за нього заміж.

В них народжується два сини. І якщо старший з них, Олег, якого називали Віщим, згодом стає одним з наймудріших правителів Київської Русі, то його брату доля підготувала нелегкі випробування. Кров його матері кличе молодого князя до майбутнього, і одного дня він опиняється серед сучасних київських вулиць.

Володимир Горбань зробив неймовірне – він виткав тонке мереживо історії із строкатих ниток минулого та сучасності, і в цьому візерунку всі деталі органічно доповнюються одне одним.

Читати книгу “Легенда про Сокола” неможливо без повного занурення в атмосферу тогочасного войовничого та величного Києва, який уособлює князь Рарог – відважний та стрімкий, наче сокіл. Тільки йому під силу врятувати ситуацію, що вийшла з-під контролю. Мішанина історичних часів та систем цінностей, перенесення войовничого досвіду у наші реалії… Можливо, в майбутньому на нас чекає повернення давньої історії, якщо ми не засвоїмо її уроки вже зараз.

Книга “Легенда про Сокола” охоплює широке коло моральних та соціально-політичних питань. Не раз читач стане свідком нелегкого вибору, який будуть змушені зробити головні герої заради власного щастя чи безпеки країни, переосмисливши життєві пріоритети.

Завантажити безкоштовно книгу «Легенда про Сокола» Володимира Горбаня

Рекомендації

Відгуки на книгу «Легенда про Сокола» Володимира Горбаня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *