«Легенда про вічне життя» Іван Франко

«Легенда про вічне життя» Іван Франко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
5889 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Легенда про вічне життя» Івана Франко (анотація)

Пропонуємо читати онлайн книгу «Легенда про вічне життя» Івана Франка українською мовою. Чуттєва та прекрасна історія зворушує і навіває роздуми.

Якби існував такий плід, з’їв – і ти безсмертний. Мабуть, нескінченна черга вишикувалась би до того дерева. А може, скуштувати його наважились би одиниці? Чи варті ми жити вічно? І чи є в цьому сенс?

Один мудрець та аскет жив відлюдником і вірно служив своїй богині. В подяку за це, богиня подарувала йому горішок і наказали його скуштувати і тоді він отримає життя вічне. Мудрець ніч не спав, день провів у мовчанні і засумнівався. Навіщо йому нескінченне життя? Краще віддати цей скарб царю Олександру, щоб жив він на радість мільйонам вічно молодий і могутній…

У книзі «Легенда про вічне життя» автор прототипом царя Олександра скоріше за все бачить реальну постать – Олександра Македонського. Великого завойовника, який першим в історії зміг створити величезну імперію за доволі короткий час. Як відомо, він помер молодим.

Радимо скачати книгу «Легенда про вічне життя» Івана Франка безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб). Дуже цікава і повчальна історія.

Слухати аудіокнигу «Легенда про вічне життя» Івана Франка онлайн українською безкоштовно:

Читайте також усі 👉 Вірші Івана Франка 👈 на нашому книжковому сайті Книгого.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Легенда про вічне життя» Івана Франко українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Легенда про вічне життя» Івана Франко українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Легенда про вічне життя» Івана Франко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *