«Легенда» Микола Хвильовий

«Легенда» Микола Хвильовий

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1691 переглядів

Короткий зміст книги «Легенда» Миколи Хвильового (анотація)

Майже все своє свідоме життя український класик Микола Хвильовий присвятив боротьбі за волю та гідність народу. Він взяв участь в повстаннях та революціях, боровся з жорстокою владою не тільки в партизанських загонах, але й на сторінках безсмертних літературних шедеврів.

Герої книг автора – це віддзеркалення його жаги до волі та рівності прав. Його персонажі – прості люди, чия совість на забруднена, а думки – сповнені надії на краще майбутнє. Вони страждають, втрачають найдорожче, покидають свої сім’ї та шукають спокійнішого життя. Кожен з них – особистість, якій притаманні свій риси та вади. Проте при першій можливості герої готові об’єднатись та дати достойну відсіч ворогам.

Радимо читати онлайн книгу «Легенда» Миколи Хвильового українською мовою кожному любителю історії XX століття. На сторінках новели ви знайдете чимало цікавих фактів про становлення української національної ідеї.

Героїня книги – проста дівчина з села, котра за дивним збігом обставин перетворюється в месника, готового вчинити розправу з усіма ворогами українського народу. В новому тілі Степанида непереможна. Ніхто не здатен побороти її. Та чи зможе вона правильно скористатись своїм шансом? Чи вдасться їй відшукати найбільше зло? Дізнаєтесь, якщо вирішите скачати книгу «Легенда» Миколи Хвильового безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) файлом: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Легенда» Миколи Хвильового та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Легенда» Миколи Хвильового: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Легенда» Миколи Хвильового і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Скачати безкоштово книгу «Легенда» Миколи Хвильового українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Легенда» Миколи Хвильового

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *