«Легкий спосіб кинути курити спеціально для жінок» Аллен Карр

«Легкий спосіб кинути курити спеціально для жінок» Аллен Карр

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2335 переглядів
2335 переглядів

Про книгу «Легкий спосіб кинути курити спеціально для жінок» Аллена Карра

Аллен Карр – відомий у багатьох країнах борець з нікотиновою залежністю, методика якого допомогла мільйонам людей зі всього світу. Його праця «Легкий спосіб кинути курити спеціально для жінок» – справжня знахідка для представниць прекрасної статі, які не можуть змусити себе позбутися цієї згубної звички. І хоча поради, що містяться в цій книзі, є універсальними і для жінок, і для чоловіків, автор робить акцент на впливі нікотину на жіноче здоров’я та привабливість.

Для жінок проблема тютюнозалежності є набагато гострішою, ніж для чоловіків. У сучасному суспільстві кількість дівчат і жінок, що палять, невблаганно зростає. Ця звичка серед жінок має зовсім інші причини порівняно з чоловіками – прагнення підкреслити елегантність та свій особливий стиль, слідувати за модними тенденціями, намагання схуднути або підтримати вагу, позбутися стресу тощо.

У книзі «Легкий спосіб курити спеціально для жінок» автор розвінчує всі міфи, створені на підтримку паління, причому робить це з урахуванням особливостей жіночої психіки. Як відомо, жінки родом з Венери, а це – зовсім інше мислення та мотивація поведінки порівняно з чоловічими.

Книга написана в манері відвертої консультації – кожна читачка відчує індивідуальний підхід до своєї проблеми та отримує відповідь на ключове запитання: чому я не можу відмовитися від сигарет? Автор наводить вражаючі факти щодо впливу паління на організм жінки під час вагітності та її планування, вказує на зміни зовнішності жінок-курців, і це не говорячи про погіршення стану внутрішніх органів та руйнацію імунної системи.

Метод Карра вирізняється багатьма перевагами порівняно з іншими способами позбавлення від тютюнової залежності: зручністю та простотою, практичністю та універсальністю. З цією методикою вам не потрібні жодні замінники сигарет, а відмова від цієї звички не викликає дискомфорту та внутрішніх страждань.

Якщо ви хочете читати онлайн цей мотивуючий посібник, радимо скористатися матеріалами нашої бібліотеки, що надаються безкоштовно та без реєстрації. Щоб скачати «Легкий спосіб кинути курити спеціально для жінок» Аллена Карра, виберіть зручні для вас формати електронних книг із запропонованих: fb2, txt, epub, rtf.

Завантажити безкоштовно книгу «Легкий спосіб кинути курити спеціально для жінок» Аллена Карра

Рекомендації

Відгуки на книгу «Легкий спосіб кинути курити спеціально для жінок» Аллена Карра

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *