«Лемберг. Під знаменами сонця» Анна Хома

«Лемберг. Під знаменами сонця» Анна Хома

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1372 переглядів
1372 переглядів

Про книгу «Лемберг. Під знаменами сонця» Анни Хоми

Чарівна романтика Львова, колорит його малих вуличок, шалені авантюри, філософські роздуми, кумедні та одночасно драматичні події – це все і не тільки ви знайдете у насиченій книзі «Лемберг. Під знаменами сонця». Історія Львова розкривається тут незвично – крізь призму пригод двох … навіть не зрозуміло кого – друзів чи ворогів.

Цей твір можна назвати книгою-загадкою: на кожній сторінці на читача чекають інтриги і, здавалося б, нелогічні події. Проте в цьому і є «смак» твору – зануритися у калейдоскоп динамічного й напруженого сюжету, кинути виклик звичним цінностям і шаблонам. Кожна нова подія розкриває нові грані особистості Мар’яна і Яна, і кінець кінцем головні герої стануть першим відкриттям серед інтриг і знахідок твору.

Вирішивши читати онлайн книгу «Лемберг. Під знаменами сонця» Анни Хоми українською мовою, ви прекрасно проведете час у подорожі чи у своїх мріях, занурюючись в історичні перипетії славетного міста Лева з його гумором та нервовою збудженістю, відчайдушністю й оптимізмом. Відкритий фінал залишає читачів зі своїми думками та висновками, вражає яскравістю й несподіванками.

Якщо ви шукаєте яскравий твір з особливим присмаком і вишуканою філософією, рекомендуємо скачати книгу «Лемберг. Під знаменами сонця» Анни Хоми – наша бібліотека пропонує електронні книги у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) безкоштовно, без реєстрації та sms (смс).

Цитати з книги «Лемберг. Під знаменами сонця» Анни Хоми

Життя не закінчується, коли приходить біль. Життя закінчується, коли нічого вже не болить.

Для того,щоб повірити в Бога,треба зустрітися з Його ворогом.

А сумнів – то така зараза, яка може зробити те, чого не зроблять тисячі ворогів. Може вбити тебе зсередини.

Гроші — це не тільки зло, як говорили ті, хто їх не мав. Це також можливість створювати красу.

Завантажити безкоштовно книгу «Лемберг. Під знаменами сонця» Анни Хоми

Рекомендації

Відгуки на книгу «Лемберг. Під знаменами сонця» Анни Хоми

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *