«Леопард» Ю Несбьо

«Леопард» Ю Несбьо

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Леопард» Ю Несбьо

Книга Ю Несбьо “Леопард” – восьма частина легендарного циклу про досвідченого норвезького детектива Харрі Холе. І хоч Гаррі після розкриття серії справ, пов’язаних з моторошними злочинами Сніговика, вирішив піти у відставку та забути про це божевілля, поліцейського знаходять у Гонконзі та благають повернутися додому. Осло знову охопила паніка й страх. У нового маніяка, який орудує в місті, неможливо навіть зрозуміти почерк злочинів – все відбувається швидко, жорстоко і загадково, не залишаючи жодних доказів.

Гаррі Холе – майстер проникати у психологію вбивць, шукаючи їхні мотиви, усвідомлюючи емоційний стан і прогнозуючи майбутні дії злочинців. Проте таємничий Леопард, який нечутно підкрадається до своїх жертв та вбиває їх невідомою зброєю, спочатку збив з пантелику навіть самого Харрі.

Поступово детектив знаходить всі необхідні ниточки та намагається скласти з них єдиний візерунок. Для цього треба об’їхати майже половину земної кулі, включаючи африканські та європейські країни. І все було б непогано, якби детективу не заважали працювати – тепер поліцейський виступає проти злочинців самостійно, конфліктуючи з державними структурами.

Ю Несбьо не щадить свого головного героя, кидаючи його у лавину переживань та відчаю. Така доля постійно спіткає багатостраждального Харрі і в книзі ”Леопард”- вирішувати свої особисті проблеми, намагаючись знайти те саме кохання і паралельно займаючись розслідуванням заплутаних справ. Алкоголь і наркотики – звичайні його супутники, і детектив іноді навіть може розраховувати на їхню допомогу.

Книга “Леопард” – кривава історія з багатьма невідомими, де в кожному персонажі можна побачити божевільного вбивцю. Починаючи читати роман, блукаєш заплутаними сюжетними провулками, і нарешті здається, що ти вже майже розгадав ключову таємницю. Проте у творах норвезького письменника не все так просто – багатошарові сюжети відкривають нові деталі – і все перевертається з ніг на голову. Якщо ви хочете захоплююче провести час, перевірити свою інтуїцію та аналітичні здібності, вам обов’язково треба скачати й прочитати цей надзвичайний роман.

Цитати з книги «Леопард» Ю Несбьо

– Тебя переполняла любовь.

– Ты хотел сказать – ненависть.

– Нет, любовь. Это то же самое чувство. Все начинается с любви. А ненависть – просто ее обратная сторона.

И Харри видел её тонкую шею под собранными в пучок волосами, видел светлый пушок на шее и думал, насколько же всё это уязвимо, как быстро всё меняется и сколько всего может разрушиться за какие-то секунды. Что жизнь — это, собственно, и есть процесс распада, разрушение того, что изначально являлось совершенством. Важно только одно: как именно всё это разрушается — внезапно или медленно.

Когда европейские сказки добрались до Норвегии, в стране не было ни короля, ни дворянства, поэтому в норвежских версиях сказок король изображается как богатый крестьянин в горностаевой мантии.

Харри взглянул на Бельмана в невольном восхищении. Так восхищаешься тараканом, которого спустил в унитаз, а он опять вылез. И опять. И в конце концов завоевал весь мир.

Завантажити безкоштовно книгу «Леопард» Ю Несбьо

Завантажити книгу «Леопард» у форматі:

Рекомендації

Кишеня, повна жита
Кишеня, повна жита Аґата Крісті
Оголошено вбивство
Оголошено вбивство Аґата Крісті
Містична річка
Містична річка Денніс Лігейн
Книга дзеркал
Книга дзеркал Юджин Овідіу Кіровіц

Відгуки на книгу «Леопард» Ю Несбьо