«Леопард» Ю Несбьо

«Леопард» Ю Несбьо

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
5707 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Леопард» Ю Несбьо (анотація)

Книга Ю Несбьо “Леопард” – восьма частина легендарного циклу про досвідченого норвезького детектива Харрі Холе. І хоч Гаррі після розкриття серії справ, пов’язаних з моторошними злочинами Сніговика, вирішив піти у відставку та забути про це божевілля, поліцейського знаходять у Гонконзі та благають повернутися додому. Осло знову охопила паніка й страх. У нового маніяка, який орудує в місті, неможливо навіть зрозуміти почерк злочинів – все відбувається швидко, жорстоко і загадково, не залишаючи жодних доказів.

Гаррі Холе – майстер проникати у психологію вбивць, шукаючи їхні мотиви, усвідомлюючи емоційний стан і прогнозуючи майбутні дії злочинців. Проте таємничий Леопард, який нечутно підкрадається до своїх жертв та вбиває їх невідомою зброєю, спочатку збив з пантелику навіть самого Харрі.

Поступово детектив знаходить всі необхідні ниточки та намагається скласти з них єдиний візерунок. Для цього треба об’їхати майже половину земної кулі, включаючи африканські та європейські країни. І все було б непогано, якби детективу не заважали працювати – тепер поліцейський виступає проти злочинців самостійно, конфліктуючи з державними структурами.

Ю Несбьо не щадить свого головного героя, кидаючи його у лавину переживань та відчаю. Така доля постійно спіткає багатостраждального Харрі і в книзі ”Леопард”- вирішувати свої особисті проблеми, намагаючись знайти те саме кохання і паралельно займаючись розслідуванням заплутаних справ. Алкоголь і наркотики – звичайні його супутники, і детектив іноді навіть може розраховувати на їхню допомогу.

Книга “Леопард” – кривава історія з багатьма невідомими, де в кожному персонажі можна побачити божевільного вбивцю. Починаючи читати роман, блукаєш заплутаними сюжетними провулками, і нарешті здається, що ти вже майже розгадав ключову таємницю. Проте у творах норвезького письменника не все так просто – багатошарові сюжети відкривають нові деталі – і все перевертається з ніг на голову. Якщо ви хочете захоплююче провести час, перевірити свою інтуїцію та аналітичні здібності, вам обов’язково треба скачати (безкоштовно у форматах fb2, rtf, txt, epub) й прочитати цей надзвичайний роман.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Леопард» Ю Несбьо українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Цитати з книги «Леопард» Ю Несбьо

– Тебя переполняла любовь.

– Ты хотел сказать – ненависть.

– Нет, любовь. Это то же самое чувство. Все начинается с любви. А ненависть – просто ее обратная сторона.

И Харри видел её тонкую шею под собранными в пучок волосами, видел светлый пушок на шее и думал, насколько же всё это уязвимо, как быстро всё меняется и сколько всего может разрушиться за какие-то секунды. Что жизнь — это, собственно, и есть процесс распада, разрушение того, что изначально являлось совершенством. Важно только одно: как именно всё это разрушается — внезапно или медленно.

Когда европейские сказки добрались до Норвегии, в стране не было ни короля, ни дворянства, поэтому в норвежских версиях сказок король изображается как богатый крестьянин в горностаевой мантии.

Харри взглянул на Бельмана в невольном восхищении. Так восхищаешься тараканом, которого спустил в унитаз, а он опять вылез. И опять. И в конце концов завоевал весь мир.

Скачати безкоштово книгу «Леопард» Ю Несбьо українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Леопард» Ю Несбьо

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *