«Леопард» Ю Несбьо

«Леопард» Ю Несбьо

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1775 переглядів
1775 переглядів

Про книгу «Леопард» Ю Несбьо

Книга Ю Несбьо “Леопард” – восьма частина легендарного циклу про досвідченого норвезького детектива Харрі Холе. І хоч Гаррі після розкриття серії справ, пов’язаних з моторошними злочинами Сніговика, вирішив піти у відставку та забути про це божевілля, поліцейського знаходять у Гонконзі та благають повернутися додому. Осло знову охопила паніка й страх. У нового маніяка, який орудує в місті, неможливо навіть зрозуміти почерк злочинів – все відбувається швидко, жорстоко і загадково, не залишаючи жодних доказів.

Гаррі Холе – майстер проникати у психологію вбивць, шукаючи їхні мотиви, усвідомлюючи емоційний стан і прогнозуючи майбутні дії злочинців. Проте таємничий Леопард, який нечутно підкрадається до своїх жертв та вбиває їх невідомою зброєю, спочатку збив з пантелику навіть самого Харрі.

Поступово детектив знаходить всі необхідні ниточки та намагається скласти з них єдиний візерунок. Для цього треба об’їхати майже половину земної кулі, включаючи африканські та європейські країни. І все було б непогано, якби детективу не заважали працювати – тепер поліцейський виступає проти злочинців самостійно, конфліктуючи з державними структурами.

Ю Несбьо не щадить свого головного героя, кидаючи його у лавину переживань та відчаю. Така доля постійно спіткає багатостраждального Харрі і в книзі ”Леопард”- вирішувати свої особисті проблеми, намагаючись знайти те саме кохання і паралельно займаючись розслідуванням заплутаних справ. Алкоголь і наркотики – звичайні його супутники, і детектив іноді навіть може розраховувати на їхню допомогу.

Книга “Леопард” – кривава історія з багатьма невідомими, де в кожному персонажі можна побачити божевільного вбивцю. Починаючи читати роман, блукаєш заплутаними сюжетними провулками, і нарешті здається, що ти вже майже розгадав ключову таємницю. Проте у творах норвезького письменника не все так просто – багатошарові сюжети відкривають нові деталі – і все перевертається з ніг на голову. Якщо ви хочете захоплююче провести час, перевірити свою інтуїцію та аналітичні здібності, вам обов’язково треба скачати (безкоштовно у форматах fb2, rtf, txt, epub) й прочитати цей надзвичайний роман.

Цитати з книги «Леопард» Ю Несбьо

– Тебя переполняла любовь.

– Ты хотел сказать – ненависть.

– Нет, любовь. Это то же самое чувство. Все начинается с любви. А ненависть – просто ее обратная сторона.

И Харри видел её тонкую шею под собранными в пучок волосами, видел светлый пушок на шее и думал, насколько же всё это уязвимо, как быстро всё меняется и сколько всего может разрушиться за какие-то секунды. Что жизнь — это, собственно, и есть процесс распада, разрушение того, что изначально являлось совершенством. Важно только одно: как именно всё это разрушается — внезапно или медленно.

Когда европейские сказки добрались до Норвегии, в стране не было ни короля, ни дворянства, поэтому в норвежских версиях сказок король изображается как богатый крестьянин в горностаевой мантии.

Харри взглянул на Бельмана в невольном восхищении. Так восхищаешься тараканом, которого спустил в унитаз, а он опять вылез. И опять. И в конце концов завоевал весь мир.

Скачати безкоштово книгу «Леопард» Ю Несбьо

Рекомендації

Відгуки на книгу «Леопард» Ю Несбьо

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *