«Летючий корабель»

«Летючий корабель»

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1302 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Летючий корабель» (анотація)

Ще задовго до книг головним способом передачі інформації від покоління до покоління були розповіді, які діти слухали від матерів, коли ті їх колихали. І багато з цих історій були казками, що навчали та веселили маленьких слухачів. І не дивлячись на всі досягнення людства, казки все одно залишились. Однією з таких є казка «Летючий корабель», що має на меті розповісти дітлахам історію про справжню дружбу та добро.

Головною ідеєю казки є возвеличення доброти та, разом з тим, взаємодопомоги, адже одне без іншого неможливо уявити. Також казка різко критикує зверхність і пихатість, яка властива багатьом людям. Книга намагається донести до свого читача мораль, яка говорить про те, що потрібно краще дізнатися людину, перед тим як її судити чи робити остаточні висновки. До речі, читати онлайн книгу «Летючий корабель» українською мовою можна на нашому сайті електронних книг.

Історія розповідає про молодшого сина в сім’ї, на якого не покладали ніяких надій. Всі вважали його дурнем та неробою, але він сам часто підтверджував свій статус, чекаючи на все готове. Проте все змінилось, коли приплив справжній летючий корабель.

Після цього почалась історія, головна мораль якої полягає в тому, що навіть якщо, на перший погляд, людина може здатися дурнем, то не потрібно судити про неї остаточно.

Дивитися мультфільм «Летючий корабель» російською мовою:


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Летючий корабель» українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Летючий корабель» українською мовою

txt

Рекомендації

Відгуки на книгу «Летючий корабель»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *