«Летючий сміттєвоз» Марина Гримич

«Летючий сміттєвоз» Марина Гримич

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
227 переглядів
227 переглядів

Про книгу «Летючий сміттєвоз» Марини Гримич

Книга «Летючий сміттєвоз» – це справжнє впорскування антигламуру та вивільнення найбожевільніших мрій в сучасну літературу. Марина Гримич створила літературний монумент підлітковій психології, яку не розуміють дорослі та яка підкоряється тільки своїм мотивам. Цей роман, сповнений живих діалогів, підліткової лексики та неймовірного божевілля та яскравого гумору, буде цікаво читати онлайн не лише дитячій та підлітковій аудиторії, а й батькам, які хочуть краще зрозуміти, що коїться в свідомості їхніх дітей.

Отже, знайомтесь – Данило, звичайний підліток, який не поспішає розкривати свою душу перед батьками й учителями. Він, як і його ровесники, має свої ідеали і прагнення, а також мрію, яку поступово впроваджує в життя. Але робить це непомітно, маскуючись та ховаючись від батьків.

Він мріє стати … сміттярем, а не юристом або топ-менеджером, як зазвичай відповідає батькам. А поки він вчиться віртуозно поводитися з пакетами сміття, витончено й оригінально викидаючи їх на смітник. Так-так, на це потрібні тижні тренувань, але головний герой завжди знайде час, щоб прогулятися вулицями Києва та відточити майстерність.

Роман «Летючий сміттєвоз» читається й сприймається дуже легко; він також доповнений ілюстраціями, що допомагають уявити перед собою всі події, що змінюються з блискавичною швидкістю. Усі персонажі гідні уваги читача – і Данило, і його батьки, і друг Taras, і навіть собака головного героя з кумедним ім’ям Наяєць.

Але, окрім захоплюючого сюжету та великої кількості кумедних випадків, ця книга має певну метафоричність та глибокі філософські ідеї: у смітті (тобто в тому, що відкидається суспільством) важливо бачити дещо перспективне, а його збирання, переробка та неординарне використання можуть відкрити нову формулу успіху й творчості.

Якщо ви хочете відпочити з нестандартним романом та відкрити для себе нові горизонти життя й сприймання дійсності, рекомендуємо скачати «Летючий сміттєвоз» Марини Гримич. Ця книга чекає на своїх читачів в нашій електронній бібліотеці у форматах fb2, txt, epub та rtf. Усі бажаючі мають можливість отримати цей цікавий і повчальний роман безкоштовно та без реєстрації.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Летючий сміттєвоз» Марини Гримич

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *