«Ліфт настрою. Як керувати своїми почуттями та емоціями» Ларрі Сенн

«Ліфт настрою. Як керувати своїми почуттями та емоціями» Ларрі Сенн

  • Назва: Ліфт настрою. Як керувати своїми почуттями та емоціями
  • Письменник: Ларрі Сенн
  • Рік: 2017
  • Видавництво: Клуб Сімейного Дозвілля
  • Жанр: Мотивація
  • ISBN: 978-1-5230-8461-6
  • Фрагмент
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1696 переглядів
1696 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Ліфт настрою. Як керувати своїми почуттями та емоціями» Ларрі Сенн (анотація)

Настрій – потужний важіль та рушій успіху. Механізм, за яким змінюється настрій, вельми схожий на принцип руху ліфта: то підіймає вгору, до найвищих поверхів, то опускає донизу. Від ейфорії до депресії, від щасливої усмішки до сліз відчаю. Щодня ми гасаємо вгору-вниз на “ліфті настрою”, встигаючи побувати в найрізноманітніших емоційних станах. Хіба ж не цікаво дізнатися, які саме кнопки слід натискати, щоб якнайдовше затримуватися на верхніх поверхах? Там, де панують щастя, гармонія і спокій. Там, де ми почуваємося “вище неба”. Ларрі Сенн знає все про керування “ліфтом настрою”. Він має для вас інструкцію, що допоможе не затримуватися на нижніх поверхах, гальмувати чи пришвидшувати рух ліфта, розривати застарілі шаблони та стрімголов мчати нагору. Насолоджуйтеся кожною поїздкою!


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Ліфт настрою. Як керувати своїми почуттями та емоціями» Ларрі Сенн українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Ліфт настрою. Як керувати своїми почуттями та емоціями» Ларрі Сенн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *