«Ліхтарики надії» Вікторія Пономарьова

«Ліхтарики надії» Вікторія Пономарьова

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
256 переглядів
256 переглядів

Про книгу «Ліхтарики надії» Вікторії Пономарьової

Повість «Ліхтарики надії» можна віднести до тревел-літератури, але в цьому колоритному та атмосферному творі є й інші важливі складові – драматична й філософська. Вікторія Пономарьова розкриває перед читачами перехрестя доль двох жінок різних національностей, з різним менталітетом та способом життя. Проте є важлива річ, що об’єднує жінок усіх куточків земної кулі – прагнення до особистого щастя й пошук справжнього кохання.

Починаючи читати онлайн цю захоплюючу книгу, відразу опиняєшся в Китаї – ця країна має безліч цікавинок і дивних речей, якими можна здивувати українців та європейців. І своєрідним екскурсоводом тут виступає китаянка Лі Мей, з якою ви здійсните захоплюючу подорож куточками її країни, про які не здогадуються навіть досвідчені туристи.

Ви познайомитеся з найвизначнішими пам’ятками Піднебесної, з її звичаями та ритуалами, подумки скуштуєте найсмачніші страви китайської кухні та дізнаєтеся про секрети привабливості китаянок. Але все це далеко не повний набір того, що чекає на вас на сторінках книги «Ліхтарики надії».

Червоною ниткою крізь сюжетну канву твору проходить ідея вираження власного “Я”, прагнення йти своїм шляхом, не обертаючись на людський осуд та нехтуючи суспільними стереотипами. Цікавим доповненням історії головної героїні є листування українки Аліси, доля якої тісно переплітається з Лі Мей. Розкриваючи східний тип світосприйняття й мислення, авторка ставить на важелі протидії прагматичний європейський світогляд, і читачу залишається зробити остаточні висновки: яка філософія є більш вдалою та життєво мудрою.

Якщо ви давно мріяли побувати в Китаї, вам надається унікальна можливість здійснити заочну подорож цією країною вкупі з захоплюючою драматичною історією. Поспішайте скачати «Ліхтарики надії» Вікторії Пономарьової – і ви поринете у світ жіночої психології та отримаєте безліч цінних порад щодо полювання за особистим щастям.

Гості нашого сайту мають змогу отримати цю пізнавальну й гостросюжетну книгу безкоштовно та без реєстрації. Для скачування ви можете обрати будь-який формат із запропонованих – fb2, txt, epub або rtf.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Ліхтарики надії» Вікторії Пономарьової

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *