«Лікар Айболить» Корній Чуковський

«Лікар Айболить» Корній Чуковський

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1406 переглядів

Короткий зміст книги «Лікар Айболить» Корнія Чуковського (анотація)

Повість у віршах «Лікар Айболить» Корнія Чуковського написана у 1929 році та стала прототипом лікаря Дулітла з англійського твору Х’ю Лофтінга. Казка про доброго лікаря облетіла весь світ. Можливо, раніше ви вже бачили мультфільм, а ми хочемо запропонувати дізнатися подробиці з перших вуст та намалювати свою картину світу.

Для кращого розуміння дітей, автор пише твір у віршах. Лікар Айболить завжди прийде на допомогу до кожної живої істоти. В будь-який час він біжить на допомогу до звіряток і вони ставляться з добротою до нього. Радимо читати онлайн усім книгу «Лікар Айболить» Корнія Чуковського українською мовою.

Кожна дитина та кожний дорослий зрозуміє, що таке справжня дружба, що насправді існує безкорислива допомога, за яку досить буде сказати лише слово «дякую».

Скачати книгу «Лікар Айболить» Корнія Чуковського можна безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) на нашому сайті в таких форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Лікар Айболить» Корнія Чуковського та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Лікар Айболить» Корнія Чуковського: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Лікар Айболить» Корнія Чуковського і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Скачати безкоштово книгу «Лікар Айболить» Корнія Чуковського українською мовою

txt

Рекомендації

Відгуки на книгу «Лікар Айболить» Корнія Чуковського

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *