«Лікар та душа. Основи логотерапії» Віктор Еміль Франкл

«Лікар та душа. Основи логотерапії» Віктор Еміль Франкл

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
8227 переглядів
8227 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Лікар та душа. Основи логотерапії» Віктора Еміля Франкла (анотація)

Книга «Лікар та душа. Основи логотерапії» – одна з найвідоміших праць Віктора Франкла, присвячена його особливому психоаналітичному вченню – логотерапії. Життя австрійського психотерапевта було нелегким – він перебував у різних концтаборах, і дивом вижив, проте втратив своїх батьків і дружину.

Життєстверджувальні погляди Франкла допомогли не тільки йому, а й багатьом нещасним, які зневірилися у житті і чекали на смерть. Він закликав бачити смисл у всьому, що оточує людину, вказуючи на відповідальність за все, що відбувається з нами. Ця ключова ідея лежить в основі його книги і підкріплюється прикладами з його життя та життя інших людей.

Рекомендуємо читати онлайн книгу «Лікар та душа. Основи логотерапії» Віктора Еміля Франкла українською мовою всім, хто відчуває пригніченість та розчарування, в кого немає сил і бажання переборювати життєві труднощі. Його метод логотерапії відкриває багато таємниць і допомагає розкрити причини депресії, неврозів, шизофренії, а запропоновані техніки досить легкі у щоденному застосуванні.

Якщо ви хочете зануритися у психотерапію з духовним виміром та отримати інструкцію, як наповнити своє життя смислом у різних сферах, пропонуємо скачати книгу «Лікар та душа. Основи логотерапії» Віктора Еміля Франкла у найбільш розповсюджених форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб), отримавши будь-який з них безкоштовно, без реєстрації та sms (смс).

Слухати аудіокнигу «Лікар та душа. Основи логотерапії» Віктора Еміля Франкла онлайн українською безкоштовно:


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Лікар та душа. Основи логотерапії» Віктора Еміля Франкла українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Лікар та душа. Основи логотерапії» Віктора Еміля Франкла

Одна відповідь до “Лікар та душа. Основи логотерапії”

  1. Люба Люба сказав:

    Яскрава обкладинка “Лікар та душа” так і манить аби скоріше заглибитись в суть. Періодично в житті виплива питання, в чому ж сенс, саме ця робота дала мені кінцеву відповідь на це питання, рекомендую.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *