«Лікар та душа. Основи логотерапії» Віктор Еміль Франкл

«Лікар та душа. Основи логотерапії» Віктор Еміль Франкл

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2040 переглядів
2040 переглядів

Про книгу «Лікар та душа. Основи логотерапії» Віктора Еміля Франкла

Книга «Лікар та душа. Основи логотерапії» – одна з найвідоміших праць Віктора Франкла, присвячена його особливому психоаналітичному вченню – логотерапії. Життя австрійського психотерапевта було нелегким – він перебував у різних концтаборах, і дивом вижив, проте втратив своїх батьків і дружину.

Життєстверджувальні погляди Франкла допомогли не тільки йому, а й багатьом нещасним, які зневірилися у житті і чекали на смерть. Він закликав бачити смисл у всьому, що оточує людину, вказуючи на відповідальність за все, що відбувається з нами. Ця ключова ідея лежить в основі його книги і підкріплюється прикладами з його життя та життя інших людей.

Рекомендуємо читати онлайн книгу «Лікар та душа. Основи логотерапії» Віктора Еміля Франкла українською мовою всім, хто відчуває пригніченість та розчарування, в кого немає сил і бажання переборювати життєві труднощі. Його метод логотерапії відкриває багато таємниць і допомагає розкрити причини депресії, неврозів, шизофренії, а запропоновані техніки досить легкі у щоденному застосуванні.

Якщо ви хочете зануритися у психотерапію з духовним виміром та отримати інструкцію, як наповнити своє життя смислом у різних сферах, пропонуємо скачати книгу «Лікар та душа. Основи логотерапії» Віктора Еміля Франкла у найбільш розповсюджених форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб), отримавши будь-який з них безкоштовно, без реєстрації та sms (смс).

Скачати безкоштово книгу «Лікар та душа. Основи логотерапії» Віктора Еміля Франкла

Рекомендації

Відгуки на книгу «Лікар та душа. Основи логотерапії» Віктора Еміля Франкла

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *