«Ліки від кохання та інші оповіді психотерапевта» Ірвін Ялом

«Ліки від кохання та інші оповіді психотерапевта» Ірвін Ялом

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
44914 переглядів
44914 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Ліки від кохання та інші оповіді психотерапевта» Ірвіна Ялома (анотація)

Ірвін Ялом – один з найяскравіших представників психології екзистенціалізму, практикуючий психотерапевт, який відверто говорив про свої професійні секрети та не цурався самокритики. Окрім блискучого таланту психотерапевта він мав тонкий дар письменника, тому його праці зачаровують художньою стрункістю та легкістю сприйняття наукової теорії.

Однією з найцікавіших є його книга «Ліки від кохання та інші оповіді психотерапевта». В цій збірці наука переплітається з життєвим побутом, а в особистісних проблемах окремих людей читач легко впізнає власні слабкості та негаразди, що заважають спокійному й щасливому життю.

Кожна з десяти новел, вміщених у книзі, – реальна історія з психотерапевтичного досвіду Ялома. Його пацієнти відчували страх через майбутню смерть, невпевненість та втрату кохання, потерпали від зайвої ваги та не розуміли, в чому полягає сенс їхнього життя. Багато з тих, хто потребував медичної допомоги, жили у світі власних ілюзій, і Ялом майстерно знімав з них «рожеві окуляри», допомогаючи адаптуватися до реальності.

Що саме відбувається в кабінеті психотерапевта? Чи вдавалося лікарю вирішувати їхні проблеми? Які емоції відчуває психотерапевт, коли занурюється в душевні травми своїх пацієнтів? Відверті зізнання автора не зможуть не здивувати…

Збірка «Ліки від кохання та інші оповіді психотерапевта» – це захоплююча мандрівка у світ екзистенційної психології, написана легкою, дещо іронічною мовою, далекою від науковості. І хоча Ялом – серйозний дослідник і вчений, він зміг донести на художньому рівні яскраві та актуальні аспекти своєї теорії, ставши одним з найвидатніших популяризаторів психоаналізу. Цю книгу варто читати онлайн всім, хто хоче розібратися у власних страхах та прихованих бажаннях, зазирнувши у свою підсвідомість.

Кожне з оповідань збірки – інтригуюча історія з неочікуваним фіналом, де в повній мірі розкривається складність і неоднозначність професії психотерапевта, її пастки та «підводні камені». Щоб скачати «Ліки від кохання та інші оповіді психотерапевта» Ірвіна Ялома, виберіть один з наступних форматів електронних книг на нашому сайті – fb2, txt, epub або rtf. Всі матеріали ми надаємо безкоштовно та без реєстрації.

Слухати аудіокнигу «Ліки від кохання та інші оповіді психотерапевта» Ірвіна Ялома онлайн українською безкоштовно:На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Ліки від кохання та інші оповіді психотерапевта» Ірвіна Ялома українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Цитати з книги «Ліки від кохання та інші оповіді психотерапевта» Ірвіна Ялома

Свобода не лише вимагає від нас відповідальності за наше життя та всі рішення, які ми ухвалюємо, але також створює умови, коли зміни потребують від нас вольових вчинків.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Ліки від кохання та інші оповіді психотерапевта» Ірвіна Ялома

6 відповідей до “Ліки від кохання та інші оповіді психотерапевта”

 1. Юля Юля сказав:

  Як завантажити книгу?

 2. Алла Алла сказав:

  Як завантажити книгу?

 3. Kris Kris сказав:

  напишіть будь ласка інструкцію “як завантажити книгу”

 4. Олена Олена сказав:

  На чужому прикладі завжди простіше зрозуміти суть. Реальні історії пацієнтів з книги «Ліки від кохання та інші оповіді психотерапевта» допомогли мені розкласти по поличках питання, які давно висіли у повітрі. Рекомендую.

 5. Оля Оля сказав:

  Супер

 6. Лілія Лілія сказав:

  Дуже хороша книга

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *