«Ліки від кохання та інші оповіді психотерапевта» Ірвін Ялом

«Ліки від кохання та інші оповіді психотерапевта» Ірвін Ялом

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
6298 переглядів
6298 переглядів

Про книгу «Ліки від кохання та інші оповіді психотерапевта» Ірвіна Ялома

Ірвін Ялом – один з найяскравіших представників психології екзистенціалізму, практикуючий психотерапевт, який відверто говорив про свої професійні секрети та не цурався самокритики. Окрім блискучого таланту психотерапевта він мав тонкий дар письменника, тому його праці зачаровують художньою стрункістю та легкістю сприйняття наукової теорії.

Однією з найцікавіших є його книга «Ліки від кохання та інші оповіді психотерапевта». В цій збірці наука переплітається з життєвим побутом, а в особистісних проблемах окремих людей читач легко впізнає власні слабкості та негаразди, що заважають спокійному й щасливому життю.

Кожна з десяти новел, вміщених у книзі, – реальна історія з психотерапевтичного досвіду Ялома. Його пацієнти відчували страх через майбутню смерть, невпевненість та втрату кохання, потерпали від зайвої ваги та не розуміли, в чому полягає сенс їхнього життя. Багато з тих, хто потребував медичної допомоги, жили у світі власних ілюзій, і Ялом майстерно знімав з них «рожеві окуляри», допомогаючи адаптуватися до реальності.

Що саме відбувається в кабінеті психотерапевта? Чи вдавалося лікарю вирішувати їхні проблеми? Які емоції відчуває психотерапевт, коли занурюється в душевні травми своїх пацієнтів? Відверті зізнання автора не зможуть не здивувати…

Збірка «Ліки від кохання та інші оповіді психотерапевта» – це захоплююча мандрівка у світ екзистенційної психології, написана легкою, дещо іронічною мовою, далекою від науковості. І хоча Ялом – серйозний дослідник і вчений, він зміг донести на художньому рівні яскраві та актуальні аспекти своєї теорії, ставши одним з найвидатніших популяризаторів психоаналізу. Цю книгу варто читати онлайн всім, хто хоче розібратися у власних страхах та прихованих бажаннях, зазирнувши у свою підсвідомість.

Кожне з оповідань збірки – інтригуюча історія з неочікуваним фіналом, де в повній мірі розкривається складність і неоднозначність професії психотерапевта, її пастки та «підводні камені». Щоб скачати «Ліки від кохання та інші оповіді психотерапевта» Ірвіна Ялома, виберіть один з наступних форматів електронних книг на нашому сайті – fb2, txt, epub або rtf. Всі матеріали ми надаємо безкоштовно та без реєстрації.

Цитати з книги «Ліки від кохання та інші оповіді психотерапевта» Ірвіна Ялома

Свобода не лише вимагає від нас відповідальності за наше життя та всі рішення, які ми ухвалюємо, але також створює умови, коли зміни потребують від нас вольових вчинків.

Скачати безкоштово книгу «Ліки від кохання та інші оповіді психотерапевта» Ірвіна Ялома

Рекомендації

Відгуки на книгу «Ліки від кохання та інші оповіді психотерапевта» Ірвіна Ялома

2 відповіді до “Ліки від кохання та інші оповіді психотерапевта”

  1. Оля Оля сказав:

    Супер

  2. Лілія Лілія сказав:

    Дуже хороша книга

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *