«ЛІЛЮЛІ» Микола Хвильовий

«ЛІЛЮЛІ» Микола Хвильовий

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2314 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «ЛІЛЮЛІ» Миколи Хвильового (анотація)

З великими політичними змінами, що прийшли в Україну на початку XX століття, змінились і цінності населення. Люди все частіше бачили одне в одному не чистоту та невинність, а любов та задоволення лише на одну ніч. Що призвело до знецінення непорочності? Відповідь ви знайдете, почавши читати онлайн книгу «ЛІЛЮЛІ» Миколи Хвильового українською мовою.

Герої новели – молоді люди, що народились на зламі віків. Найбільше вони бажають слави та багатства, сільські дівчата та юнаки сотнями біжать зі своїх домівок в міста, де можливо знайдуть краще майбутнє.

Старше покоління не розуміє своїх дітей. Родичі з жалем та душевним болем спостерігають за тим, як їхні нащадки котяться в безодню розбрату. Батькам та матерям стає ніяково від однієї думки про те, що зовсім скоро їх діти перестануть цінувати в людях найголовніше – щирість та духовну чистоту.

В ті часи помилки робили майже всі молоді люди. Дівчата віддавали себе багатим юнакам, сподіваючись, що це допоможе їм знайти своє місце під сонцем. Тоді вони ще не знали, що справжнє дівоче щастя – бути коханою, а не приниженою суспільством.

Чи зрозуміють герої новели, що потрібно схаменутись та переосмислити моральні цінності? Чи наважаться вони на рішучий крок? Щоб дізнатись про це, пропонуємо скачати книгу «ЛІЛЮЛІ» Миколи Хвильового безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «ЛІЛЮЛІ» Миколи Хвильового та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «ЛІЛЮЛІ» Миколи Хвильового: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «ЛІЛЮЛІ» Миколи Хвильового і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Скачати безкоштово книгу «ЛІЛЮЛІ» Миколи Хвильового українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «ЛІЛЮЛІ» Миколи Хвильового

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *