«Лінива геніальна мама. 13 правил, як визначати головне і забивати на неважливе» Кендра Адачі

«Лінива геніальна мама. 13 правил, як визначати головне і забивати на неважливе» Кендра Адачі

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2312 переглядів
2312 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Лінива геніальна мама. 13 правил, як визначати головне і забивати на неважливе» Кендри Адачі (анотація)

Книжка «Лінива геніальна мама» дійсно здатна змінити ваше життя, але не лише завдяки її унікальним і дієвим порадам, а ще й завдяки тому, як саме дає їх Кендра. Бути лінивим генієм не означає робити все правильно — це книжка про те, як знайти свій власний шлях у цьому житті. Тут ви не зустрінете ні порожніх обіцянок, ні спроб присоромити вас за те, що вам щось не вдається. Все зовсім навпаки: Кендра заохочуватиме вас до пошуку найважливішого і дасть вам дозвіл без докорів сумління відсунути решту на другий план.

Кожний розділ цієї книжки присвячений одному принципу Лінивого Генія та містить поради й ідеї щодо того, як негайно втілити його в своє життя. Кожний окремий принцип вже даватиме вам відчутні результати, проте якщо ви застосовуватимете в своєму повсякденному житті всі тринадцять, зрештою вони допоможуть вам швидко та безболісно вирішувати побутові задачі та навчать вас відкидати ті, на які можна не зважати.

Можете швиденько пробігтися сторінками цієї книжки та знайти усі ці тринадцять принципів і поради щодо їх утілення, а потім, коли в вас буде достатньо часу, заглибитися у кожен із них, щоб нарешті розчистити простір у своєму захаращеному житті та розкрити в цьому просторі своє справжнє Я. Беріть цю книжку до рук щоразу, як відчуваєте себе в глухому куті, коли опиняєтеся на порозі змін або ніяк не можете розгребтися з повсякденними клопотами.

Хай би ким ви не були і хай би на якому етапі свого життя не перебували — вдома, виховуючи маленьких неслухняних монстриків, чи в офісі, будуючи кар’єру, або і те, й інше одночасно, — ця книжка допоможе вам визначити найголовніше та відкинути другорядне, щоб зажити нарешті життям Лінивого Генія — максимально продуктивним і водночас максимально спокійним.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Лінива геніальна мама. 13 правил, як визначати головне і забивати на неважливе» Кендри Адачі та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Лінива геніальна мама. 13 правил, як визначати головне і забивати на неважливе» Кендри Адачі: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Лінива геніальна мама. 13 правил, як визначати головне і забивати на неважливе» Кендри Адачі і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Лінива геніальна мама. 13 правил, як визначати головне і забивати на неважливе» Кендри Адачі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *