««Лінива мама». Завдання для розвитку» Анна Бикова

««Лінива мама». Завдання для розвитку» Анна Бикова

  • Назва: «Лінива мама». Завдання для розвитку
  • Письменник: Анна Бикова
  • Рік: 2018
  • Видавництво: Book Chef
  • Жанр: Виховання дітей
  • ISBN: 978-617-7347-95-7
  • Фрагмент
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1636 переглядів
1636 переглядів

Короткий зміст книги ««Лінива мама». Завдання для розвитку» Анни Бикової (анотація)

Исследование мира ребенком, а тем более вместе с ребенком — всегда интересно и весело. Этот процесс подарит всем участникам теплые отношения и тесную связь на долгие годы. Но стоит ли доверять самое ценное — своего ребенка посторонним людям, если каждому из родителей под силу в форме занимательной игры помочь детишкам достичь огромных успехов? «Ленивая мама» вовсе не отрицает ценность современных учебных заведений, пособий или особых методик, но ей также по силам дополнить арсенал заботливых родителей полезными советами и задачами.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу ««Лінива мама». Завдання для розвитку» Анни Бикової українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу. Це стосується і стислого переказу. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу ««Лінива мама». Завдання для розвитку» Анни Бикової

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *