«Ліпше лютувати, аніж сумувати. Історія життя Ульріке Марі Майнгоф» Алоїз Принц

«Ліпше лютувати, аніж сумувати. Історія життя Ульріке Марі Майнгоф» Алоїз Принц

  • Назва: Ліпше лютувати, аніж сумувати. Історія життя Ульріке Марі Майнгоф
  • Письменник: Алоїз Принц
  • Рік: 2019
  • Видавництво: Темпора
  • Жанр: Біографії і Мемуари
  • ISBN: 9786175693933
  • Фрагмент
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
210 переглядів
210 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Ліпше лютувати, аніж сумувати. Історія життя Ульріке Марі Майнгоф» Алоїза Принца (анотація)

9 травня 1976 року німецьку терористку Ульріке Майнгоф знайшли повішеною в камері в’язниці. Ця сувора жінка, одна з лідерок «Фракції Червоної армії», була чи не найрозшукуванішою та найнебезпечнішою злочинницею другої половини ХХ століття.

Її життя та смерть залишили більше питань, ніж відповідей, а перетворення популярної журналістки на терористку досі не зміг пояснити жоден біограф. У книжці «Ліпше лютувати, аніж сумувати» Алоїз Принц не лише досліджує життя Ульріке Майнгоф, а й описує складний контекст ХХ століття, що породив чимало банального зла.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Ліпше лютувати, аніж сумувати. Історія життя Ульріке Марі Майнгоф» Алоїза Принца українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Ліпше лютувати, аніж сумувати. Історія життя Ульріке Марі Майнгоф» Алоїза Принца

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *