«Ліс духів» Жан-Крістоф Ґранже

«Ліс духів» Жан-Крістоф Ґранже

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
149 переглядів
149 переглядів

Про книгу «Ліс духів» Жан-Крістофа Ґранже

Книга «Ліс духів» написана письменником Жаном-Крістофом Ґранже. Нова історія автора розповідає читачеві моторошну історію про канібала-вбивцю, який приносить в жертву людей. Книга є в першу чергу хорором, де любителі жанру зможуть знайти щось нове для себе.

В творі є чимало моторошних ритуалів, знаків та шифрів, які доведеться розгадувати разом з головною героїнею. Автор вміло поєднує містику, яка робить історію загадковою, та наукову складову в роботі судового медичного експерта-криміналіста. Читаючи онлайн книгу «Ліс духів» Жана-Крістофа Ґранже українською мовою, читач розкриє для себе цікаву, і разом з тим, моторошну пригоду.

Місцем, де буде відбуватися сюжет, стане Париж – місто романтики, але ця книга покаже його з кардинально іншої сторони. Головною героїнею буде слідча суддя на ім’я Жанна Коровська, разом з якою читач пройде через нове розслідування. В своїй роботі вона зіткнеться як з нерозумінням у колег, які заважають їй, так і з невідомим вбивцею, що почав тероризувати місто.

Перебуваючи на завдані, вона постійно знаходиться в перегонах з вбивцею, де кожен невірний крок – це життя. Критичним моментом сюжету стає зустріч героїні та злочинця. Про долю ритуального вбивці та слідчої читач дізнається лише скачавши книгу «Ліс духів» Жана-Крістофа Ґранже безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) можна в таких форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Скачати безкоштово книгу «Ліс духів» Жан-Крістофа Ґранже

Рекомендації

Відгуки на книгу «Ліс духів» Жан-Крістофа Ґранже

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *