«Літак без неї» Мішель Бюссі

«Літак без неї» Мішель Бюссі

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
3982 переглядів
3982 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Літак без неї» Мішеля Бюссі (анотація)

Книга «Літак без неї» Мішель Бюссі стала світовим бестселером і була продана мільйонним тиражем по всьому світу. Досягти такого успіху вдається далеко не кожному детективному роману, а цей твір відноситься саме до такого непростого літературного жанру. Весь «секрет» у тому, що роман дійсно цікавий, інтригуючий, у ньому є загадка, яку хочеться розгадати кожному читачеві.

Отже, коли ви почнете читати онлайн книгу «Літак без неї» Мішель Бюссі українською мовою (це одна з тих 20 мов, на які роман уже перекладено), то дізнаєтесь, що починається історія з трагедії – падіння пасажирського літака, на борту якого були люди, що летіли зі Стамбулу в Париж.

Загинули всі, крім одного немовляти. Це була 3-місячна дівчинка – одна з двох крихіток, які летіли цим злощасним рейсом. Тільки як же визначити, хто вона – Емілі або ж Ліз-Роз? Є дві родини, які претендують на опікунство над немовлям, але кому його віддати?

Оскільки тестів ДНК ще не існує, проводити розслідування доводиться детективу. Минає 18 років від моменту початку його роботи, аж раптом він закінчує життя самогубством. Все, що лишається, – це зошит, у якому записано те, що детектив встиг дізнатись за ці роки.

Яка інформація там міститься, які ще таємниці доведеться дізнатись, і де ж та жадана істина? Усі відповіді ви отримаєте, коли прочитаєте роман, а для цього достатньо скачати книгу «Літак без неї» Мішель Бюссі безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) у нашій віртуальній бібліотеці.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Літак без неї» Мішеля Бюссі українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Літак без неї» Мішеля Бюссі

Одна відповідь до “Літак без неї”

  1. Юлія Юлія сказав:

    Вааау, нууу дуже загадкова історія чекала на мене в книзі Літак без неї. Трагічна історія забрала життя дітей, це справді боляче. Я до кінця так і не змогла розгадати чиє ж маленьке дитя залишилось в живих. Рекомендую, точно буде цікаво.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *