«Льодовик» Олександр Вільчинський

«Льодовик» Олександр Вільчинський

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
599 переглядів
599 переглядів

Про книгу «Льодовик» Олександра Вільчинського

Книга «Льодовик» – це гостросюжетний соціально-фантастичний роман про глобальне похолодання, а поряд з цим – серйозне застереження для всього людства і нашого народу зокрема. Олександр Вільчинський обрав жанр антиутопії саме для того, щоб показати можливі наслідки тотального холоду – як у природі, так і в людській душі.

Починаючи читати онлайн цей твір, жахаєшся опису клімату нашої держави – він кардинально змінився через наступ до наших кордонів гігантського льодовика. І хоча він зупинився та не пішов далі, від нього потерпала сусідня держава, а відлуння глобального похолодання були відчутні і в нас. Тепер перед головними героями постали питання не тільки особистого, а й суспільного характеру: як врятувати себе та свої родини, природу та загалом моральні закони, які починають забуватися в такій критичній ситуації.

Як стверджує автор, початок нового льодовикового періоду – одна з можливих гіпотез, про яку нагадують вчені. Що може стати початком цієї глобальної катастрофи? Вільчинський говорить про несприятливу екологічну ситуацію та зневагу до природи. Сьогодні ці проблеми є одними з найактуальніших у нашій державі та всьому світі. Тому вкрай важливо прислухатися до письменника та замислитися над тим, що природа є могутнішою за людину.

У романі «Льодовик» перед читачем та головними героями постають нелегкі питання морального характеру. Головне з них – чи допомагати нашим північним сусідам росіянам, які з недавнього часу записали українців до своїх ворогів?

Червоною ниткою крізь усі сторінки книги проходить внутрішня дискусія, в якій відбувається переоцінка цінностей, роздуми над життєвим призначенням кожної людини та гармонією між особистим і суспільним. Якими неймовірними способами прийдеться людям виживати в цих жахливих умовах, ви дізнаєтеся, якщо вирішите скачати «Льодовик» Олександра Вільчинського.

Цей захоплюючий і повчальний твір ви можете отримати в нашій віртуальній бібліотеці безкоштовно та без реєстрації. Для його скачування ми пропонуємо наступні формати електронних книг: fb2, txt, epub та rtf.

Завантажити безкоштовно книгу «Льодовик» Олександра Вільчинського

Рекомендації

Відгуки на книгу «Льодовик» Олександра Вільчинського

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *