«Лондон» Едвард Резерфорд

«Лондон» Едвард Резерфорд

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
111 переглядів
111 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Лондон» Едварда Резерфорда (анотація)

«Лондон» — захопливий історичний роман Едварда Резерфорда про місто, що є серцем Великої Британії. Про те, як воно виникло і розвивалося, про його світлі й темні часи. Про довгу дорогу до демократії, появу імпічменту — у XIV столітті! — і про те, як у боротьбі з парламентом монархи завжди програвали. Читач дізнається, як було створено Англійський банк і винайдено державний борг, чому Шекспір не друкував своїх творів і як з’явився весільний торт.

І все це, а також чимало інших цікавих фактів, подається на тлі життя кількох родин, представники яких набувають статків і втрачають їх, одружуються з палкого кохання чи з холодного розрахунку, шукають скарби і зниклого графського спадкоємця, борються за свободу країни чи за права жінок… Переплітаючи крізь століття долі своїх героїв, письменник досліджує питання: то хто ж вони насправді — ці англійці?

5 причин прочитати цю книгу

  • Роман «Лондон» – бестселер The New York Times.
  • «“Лондон” відстежує історію англійської столиці від часів кельтів до наших часів. Перехоплює дух», – The Orlando Sentinel.
  • «Видатний роман… Вторгнення легіонів Юлія Цезаря в 54 р. до н.е…. Розквіт лицарства та хрестові походи… Будівля театру “Глобус”… настання промислової революції… Чудовий спосіб відчути Лондон та англійську історію… Ми на власні очі спостерігаємо хіть Генріха VIII. Випадково підслуховуємо, як Джеффрі Чосер вирішує написати “Кентерберійські оповідання”. Кожен епізод – яскрава історія, що складається з невеликих шматочків, які закінчуються крихітними кліфгенгерами», – The New York Times.
  • «Напруга, що змушує затамувати подих, зухвалі пригоди та пристрасні історії про кохання та війну», – The Times (Лондон).

На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Лондон» Едварда Резерфорда українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Лондон» Едварда Резерфорда

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *