«Лора. Історія одного божевілля» Дарина Гнатко

«Лора. Історія одного божевілля» Дарина Гнатко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2947 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Лора. Історія одного божевілля» Дарини Гнатко (анотація)

Гостросюжетний роман від сучасної української авторки Дарини Гнатко відносить читача в дореволюційний Кременчук. Саме там в заможній родині фабриканта Войтовича відбуваються дивовижні і моторошні події.

Головна героїня – молода жінка Лора, донька Войтовича. Дивна особистість, загадкова. Коли в її родині відбувається трагічна подія, вона сходить з розуму. Так вважають люди. А що з насправді відбувається з героїнею?

Ви можете читати онлайн книгу «Лора. Історія одного божевілля» Дарини Гнатко українською мовою, і дізнаєтесь про те, як дружина багатія вбиває його. Вину за смерть чоловіка бере на себе. А що ж донька? Чи вдасться їй пережити вбивство батька без наслідків для психіки?

Далі Лора закохується в нареченого своєї родички. Це стає черговим іспитом для неї. Здається, кохання дівчини – взаємне. Знову це невпевнене слово «здається»…

У читачів пробіжать «мурахи» по шкірі від моторошної, таємничої атмосфери роману. Все так завуальовано, не до кінця зрозуміло, здогадки з’являються на кожній сторінці, а потім розвіюються, як вранішній туман. Фінал непередбачуваний. Але вам сподобається.

Скачати книгу «Лора. Історія одного божевілля» Дарини Гнатко можна безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) в форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) в нашій електронній бібліотеці. Буде цікаво!


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Лора. Історія одного божевілля» Дарини Гнатко українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Лора. Історія одного божевілля» Дарини Гнатко українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Лора. Історія одного божевілля» Дарини Гнатко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *