«Лось» Євген Гуцало
3763 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Лось» Євгена Гуцало (анотація)

Повість «Лось» Євгена Гуцало є черговим прикладом твору, що присвячений природі, її красі та деструктивному впливу людини на неї. ХХ століття стало переломним в сприйнятті природи людиною тому, що вона зрозуміла, наскільки може бути жахливим та безповоротним вплив людини на неї. І тому письменник вирішив прозовим твором висловити свої думки, що були присвячені боротьбі добра та зла, природи та людини.

Досить рідко, особливо для свого часу, люди виступали як головні антагоністи. Головних героїв у творі три: лось, хлопчик та його дядько. Кожен з них є не скільки самостійним персонажем, скільки метафоричним уособленням загальних образів. Лось в даному випадку символізує собою красиву природу, яка зрештою потрапляє в пастку людини.

В той же час, хлопчик – наївна, проте хоробра і чутлива людина, що намагається хоч якось зарадити і допомогти природі. До речі, читати онлайн повість «Лось» Євгена Гуцало українською мовою можна на нашому сайті електронних книг.

І як останній образ – дядько, який вчиняє зло, навіть не розмірковуючи над цим, та не даючи цьому скільки-небудь важливого значення. Твір автора є маніфестом до людства, в якому він безжально та безапеляційно засуджує жорстоке ставлення до тварин.

А дізнатись всю історію можна лише скачавши повість «Лось» Євгена Гуцало безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) в таких форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб), скориставшись нашим ресурсом електронних книг.

Слухати аудіокнигу «Лось» Євгена Гуцало онлайн українською безкоштовно:


Приємного читання!


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Лось» Євгена Гуцало українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Лось» Євгена Гуцало українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Лось» Євгена Гуцало

2 відповіді до “Лось”

  1. Лілія Лілія сказав:

    Обожнюю Лось, за те, що вона дуже непомітно, але все ж таки навчає як краще вибирати життєвий шлях та роботи менше помилок. Хоч мені вже за 30, я вважаю, що її повинні прочитати всі, від мала до велика.

  2. Марго Марго сказав:

    Повість «Лось» Євгена Гуцало була в списку літератури для читання на літо. Дуже класна книжка, я одразу на неї підсіла. Природа та людина повинні дружити, але на жаль це не завжди виходить. Книзі – лайк.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *