«Ловець снів» Стівен Кінг

«Ловець снів» Стівен Кінг

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2477 переглядів
2477 переглядів

Про книгу «Ловець снів» Стівена Кінга

Книга “Ловець снів” – шокуюча історія про пригоди чотирьох друзів, пов’язана з нашестям інопланетян. Стівен Кінг пропонує читачам перетворитися на дослідників-уфологів і спробувати розібратися у фізіологічних процесах дивних і жахливих істот. Тільки це не посібник з біології чи історії, а моторошний атмосферний роман, у якому жорстока реальність органічно переплітається зі сміливими фантазіями автора, які важко вкласти у свідомість.

Головні герої книги “Ловець снів” – друзі Піт, Генрі, Бівер та Джоусі. Відправившись до старого мисливського будинку, хлопці навіть не підозрювали, у що перетвориться їх запланований відпочинок.

Їхнє душевне спілкування перервала поява дивного незнайомця, який нібито заблукав у лісі й кілька днів нічого не їв. Проте Річард Маккарті не схожий на того, хто у відчаї бродить лісом, шукаючи допомоги. Що це за загадкова людина і які ще сюрпризи приготувало мисливцям це похмуре місце? Якщо ви скучили за сюжетами з містикою, фантастикою та “смачним” хоррором, радимо скачати й прочитати цей хвилюючий і драматичний роман.

Стівен Кінг вражає тонким психологізмом, який пробивається крізь будь-які жахіття. Його книги сповнені глибокою життєвою філософією, а моральні якості персонажів виступають на перші місця. Ключова ідея твору “Ловець снів” – зворушлива дружба між п’ятьма хлопчиками, один з яких був розумово відсталим. Ця дружба пройшла найсерйозніші випробування часом та небезпеками, і саме вона була найбільшою силою в цій історії.

Цей твір особливий для письменника, бо Кінг його створив під час одужання після аварії 1999 року. Починаючи читати роман, відчуваєш, що він складається з болю, відчаю та душевної тяжкості. Він повністю написаний від руки, адже в той час письменнику було важко сидіти за комп’ютером.

Незважаючи на свій стан здоров’я, Кінг вирішив не припиняти свою літературну творчість. Жартома автор називає цей роман “наркотичними фантазіями”, бо він писав його повністю під впливом знеболювальних препаратів, які вважаються легкими наркотиками.

Завантажити безкоштовно книгу «Ловець снів» Стівена Кінга

Рекомендації

Відгуки на книгу «Ловець снів» Стівена Кінга

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *