«Ловля форелі в Америці» Річард Бротіган

«Ловля форелі в Америці» Річард Бротіган

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
748 переглядів
748 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Ловля форелі в Америці» Річарда Бротігана (анотація)

Книга «Ловля форелі в Америці» – роман, зітканий з романтичних спогадів та душевних розмов, захоплюючих пригод і … рибалки, без якої важко уявити собі всю романтику американських буднів у провінційних містечках. Ричард Бротиган створив неймовірний культовий роман про Америку, в якій знайдеться місце кожному – навіть бездомним калікам. Це – не історія успіху та зростання метушливих мегаполісів, а тихе провінційне життя в оточенні мальовничої природи. Письменник наголошує, що світ – це сплетіння диких стежинок, і така філософія відкриває нові відчуття в сприйнятті оточення.

Ключова ідея, що червоною ниткою проходить крізь усю сюжетну канву книги – спокій, душевність і цілковита свобода. Герої роману не мають надзвичайних матеріальних статків, але вони дуже щасливі, бо в них завжди знаходиться час для друзів та улюблених справ. Рибалка на березі невеличкого струмка, сповненого фореллю – це символ душевного відпочинку, коли у відвертих розмовах розкривається правда життя, а люди стають ближчими одне до одного.

Роман «Ловля форелі в Америці» вражає своєю літературною витонченістю, багатством виражальних засобів, мелодикою мовлення та плавністю сюжету, який тече, немов річка, іноді розподіляючись на кілька потоків, а згодом приймаючи попередню форму.

Окрім того, ви зіткнетеся з абсурдними ідеями та безліччю гумористичних фраз, що змусять вас приєднатися до душевної компанії та розслабитися разом з героями книги. Цей унікальний прозовий твір написаний за законами поезії – він захопить до свого полону навіть найвибагливішого поціновувача літератури.

Якщо ви шукаєте суміш філософії та звичайного життя, на яке можна дивитися крізь призму романтики і свободи, рекомендуємо вам скачати «Ловля форелі в Америці» Ричарда Бротигана. Цей роман змусить вас звернутися до витоків людяності, усвідомити справжні життєві цінності та відкинути усілякий непотріб, яким ми штучно заповнюємо свій простір.

Автор доводить: жити треба не кваплячись, уникаючи метушні та акцентуючи увагу на власних емоціях. Усі бажаючі можуть читати онлайн цей твір безкоштовно та без реєстрації. Електронні матеріали для скачування представлені у форматах fb2, txt, epub та rtf.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Ловля форелі в Америці» Річарда Бротігана українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Ловля форелі в Америці» Річарда Бротігана

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *