«Ловля форелі в Америці» Річард Бротіган

«Ловля форелі в Америці» Річард Бротіган

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
173 переглядів
173 переглядів

Про книгу «Ловля форелі в Америці» Річарда Бротігана

Книга «Ловля форелі в Америці» – роман, зітканий з романтичних спогадів та душевних розмов, захоплюючих пригод і … рибалки, без якої важко уявити собі всю романтику американських буднів у провінційних містечках. Ричард Бротиган створив неймовірний культовий роман про Америку, в якій знайдеться місце кожному – навіть бездомним калікам. Це – не історія успіху та зростання метушливих мегаполісів, а тихе провінційне життя в оточенні мальовничої природи. Письменник наголошує, що світ – це сплетіння диких стежинок, і така філософія відкриває нові відчуття в сприйнятті оточення.

Ключова ідея, що червоною ниткою проходить крізь усю сюжетну канву книги – спокій, душевність і цілковита свобода. Герої роману не мають надзвичайних матеріальних статків, але вони дуже щасливі, бо в них завжди знаходиться час для друзів та улюблених справ. Рибалка на березі невеличкого струмка, сповненого фореллю – це символ душевного відпочинку, коли у відвертих розмовах розкривається правда життя, а люди стають ближчими одне до одного.

Роман «Ловля форелі в Америці» вражає своєю літературною витонченістю, багатством виражальних засобів, мелодикою мовлення та плавністю сюжету, який тече, немов річка, іноді розподіляючись на кілька потоків, а згодом приймаючи попередню форму.

Окрім того, ви зіткнетеся з абсурдними ідеями та безліччю гумористичних фраз, що змусять вас приєднатися до душевної компанії та розслабитися разом з героями книги. Цей унікальний прозовий твір написаний за законами поезії – він захопить до свого полону навіть найвибагливішого поціновувача літератури.

Якщо ви шукаєте суміш філософії та звичайного життя, на яке можна дивитися крізь призму романтики і свободи, рекомендуємо вам скачати «Ловля форелі в Америці» Ричарда Бротигана. Цей роман змусить вас звернутися до витоків людяності, усвідомити справжні життєві цінності та відкинути усілякий непотріб, яким ми штучно заповнюємо свій простір.

Автор доводить: жити треба не кваплячись, уникаючи метушні та акцентуючи увагу на власних емоціях. Усі бажаючі можуть читати онлайн цей твір безкоштовно та без реєстрації. Електронні матеріали для скачування представлені у форматах fb2, txt, epub та rtf.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Ловля форелі в Америці» Річарда Бротігана

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *