«ЛСД. Ліцей слухняних дружин» Ірен Роздобудько

«ЛСД. Ліцей слухняних дружин» Ірен Роздобудько

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
3130 переглядів
3130 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «ЛСД. Ліцей слухняних дружин» Ірен Роздобудько (анотація)

Книга «ЛСД. Ліцей слухняних дружин» – приголомшлива драматична історія, що змушує замислитися над свободою людей й ціною, за яку цю свободу можна купити. Саме за такими принципами працює Ліцей слухняних дружин – особливий навчальний заклад, де готують слухняних дівчат, які згодом стають дружинами багатіїв.

Головна героїня Пат – одна з дівчат, яку помістили в цей пансіон. Поза межами цієї «школи» нічого не існує, і лише в її стінах – ті правила, яким треба безумовно підкорятися.

Бути дружиною багатого чоловіка – це нібито особливі привілеї, а насправді – велике страждання. Проте дівчата, які змалечку тут виховуються, звикають не мати власної думки, виконувати всі забаганки чоловіка… І Пат думала, що так і треба, поки не зустріла саксофоніста – звичайного хлопця, який став для дівчини єдиним джерелом справжнього, насиченого життя.

Чи зможуть головні герої вибороти право на щастя, ви дізнаєтеся, якщо вирішите читати онлайн книгу «ЛСД. Ліцей слухняних дружин» Ірен Роздобудько українською мовою. Письменниця відверто говорить про шлюб, сімейні та особисті цінності, про те, як легко зламати особистість там, де ніхто нічого не помічає.

Пропонуємо скачати книгу «ЛСД. Ліцей слухняних дружин» Ірен Роздобудько на нашому порталі, обравши найзручніший формат – fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф) або epub (єпаб). Будь-який з них доступний користувачам сайту безкоштовно, без реєстрації та sms (смс).


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «ЛСД. Ліцей слухняних дружин» Ірен Роздобудько та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «ЛСД. Ліцей слухняних дружин» Ірен Роздобудько: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «ЛСД. Ліцей слухняних дружин» Ірен Роздобудько і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «ЛСД. Ліцей слухняних дружин» Ірен Роздобудько

Одна відповідь до “ЛСД. Ліцей слухняних дружин”

  1. Наталя Наталя сказав:

    Після ЛСД Роздобудько я почала ще більше цінувати те, що в нашому світі не має такої дурні. Жінки самі в праві обирати собі чоловіка та будувати стосунки так, як хочуть, а не по якимось примарним ідеалам.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *