«ЛСД. Ліцей слухняних дружин» Ірен Роздобудько

«ЛСД. Ліцей слухняних дружин» Ірен Роздобудько

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
870 переглядів
870 переглядів

Про книгу «ЛСД. Ліцей слухняних дружин» Ірен Роздобудько

Книга «ЛСД. Ліцей слухняних дружин» – приголомшлива драматична історія, що змушує замислитися над свободою людей й ціною, за яку цю свободу можна купити. Саме за такими принципами працює Ліцей слухняних дружин – особливий навчальний заклад, де готують слухняних дівчат, які згодом стають дружинами багатіїв.

Головна героїня Пат – одна з дівчат, яку помістили в цей пансіон. Поза межами цієї «школи» нічого не існує, і лише в її стінах – ті правила, яким треба безумовно підкорятися.

Бути дружиною багатого чоловіка – це нібито особливі привілеї, а насправді – велике страждання. Проте дівчата, які змалечку тут виховуються, звикають не мати власної думки, виконувати всі забаганки чоловіка… І Пат думала, що так і треба, поки не зустріла саксофоніста – звичайного хлопця, який став для дівчини єдиним джерелом справжнього, насиченого життя.

Чи зможуть головні герої вибороти право на щастя, ви дізнаєтеся, якщо вирішите читати онлайн книгу «ЛСД. Ліцей слухняних дружин» Ірен Роздобудько українською мовою. Письменниця відверто говорить про шлюб, сімейні та особисті цінності, про те, як легко зламати особистість там, де ніхто нічого не помічає.

Пропонуємо скачати книгу «ЛСД. Ліцей слухняних дружин» Ірен Роздобудько на нашому порталі, обравши найзручніший формат – fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф) або epub (єпаб). Будь-який з них доступний користувачам сайту безкоштовно, без реєстрації та sms (смс).

Рекомендації

Відгуки на книгу «ЛСД. Ліцей слухняних дружин» Ірен Роздобудько

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *