«Лускунчик і Мишачий король» Ернст Теодор Амадей Гофман

«Лускунчик і Мишачий король» Ернст Теодор Амадей Гофман

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
4584 переглядів
4584 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Лускунчик і Мишачий король» Ернста Теодора Амадея Гофмана (анотація)

Казка «Лускунчик і Мишачий король» Ернста Теодора Амадея Гофмана – це популярна у всьому світі дитяча історія, на якій виросло не одне покоління дітлахів. Ця історія вчить доброму та вічному – щирій любові, яка здатна не тільки здолати зло, а й творити диво. Через своїх героїв автор показує, що зло не може перемогти, якщо добро буде стояти пліч-о-пліч.

Головних героїв в цій історії декілька, та всі вони є дуже колоритними. Першою героїнею є Марі Штальбаум та її брат Франц. Дівчинка є уособленням доброти, адже вона чуйна та ласкава, а також завжди відстоює справедливість. Її брат може здатися дещо грубим, проте він ніколи не покине тих, кого любить в скрутну хвилину.

Але найбільш фантастичним героєм є Лускунчик – іграшка, в яку вселилась душа племінника Дроссельмайер. Сам він є загадковим персонажем, що майструє різні речі. Ця іграшка є королем серед інших, таких самих іграшок. Також в Лускунчика виникають почуття до Марі і він за будь-яку ціну намагається досягти її руки та серця. До речі, читати онлайн казку «Лускунчик і Мишачий король» Ернста Теодора Амадея Гофмана українською мовою можна на нашому сайті електронних книг.

В цьому творі головним антагоністом буде Мишачий король. Лускунчик, будучи сміливим та відважним, зійдеться в двобою з королем мишей, та переможе його, адже добро завжди перемагає зло.

Скачати книгу «Лускунчик і Мишачий король» Ернста Теодора Амадея Гофмана можна безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) в таких форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб), скориставшись нашим ресурсом електронних книг.

Слухати аудіокнигу «Лускунчик і Мишачий король» Ернста Теодора Амадея Гофмана онлайн українською безкоштовно:На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Лускунчик і Мишачий король» Ернста Теодора Амадея Гофмана українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Лускунчик і Мишачий король» Ернста Теодора Амадея Гофмана

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *