«Львів. Кава. Любов (збірка)» Ніка Нікалео, Леся Олендій, Наталія Гурницька, Дара Корній

«Львів. Кава. Любов (збірка)» Ніка Нікалео, Леся Олендій, Наталія Гурницька, Дара Корній

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
3050 переглядів
3050 переглядів

Про книгу «Львів. Кава. Любов (збірка)» Ніки Нікалео, Лесі Олендії, Наталії Гурницької, Дари Корній

Книга “Львів. Кава. Любов” (збірка) – неймовірно прониклива збірка оповідань від десяти найчуттєвіших українських письменниць. Галина Вдовиченко, Леся Олендій, Ніка Нікалео, Дара Корній, Любов Долик, Наталія Гурницька, Ірина Хомин, Ольга Деркачова, Вікторія Гранецька, Тетяна Белімова створили по-справжньому смачний та соковитий твір, наповнений ароматами кави з прянощами, свіжою випічкою та, звичайно, тендітною львівською атмосферою.

Починаючи читати книгу “Львів. Кава. Любов” (збірка), відчуваєш себе одним з її персонажів – таким же замріяним і безмежно закоханим у львівський колорит. У десяти оповіданнях, що складають цю збірку, знайшлося місце і магії, і мандрівкам у часі, і глибокій філософії, і хвилюючому коханню, що здатне витримати будь-які вихиляси долі. Головне, що об’єднує таких різних героїв – пристрасна любов до цього чарівного міста, бажання зануритися в нього з головою, проникаючи в його минуле й майбутнє.

Галина Вдовиченко, Ірина Хомин, Леся Олендій, Любов Долик, Ніка Нікалео, Вікторія Гранецька, Дара Корній, Наталія Гурницька, Ольга Деркачова, Тетяна Белімова пишуть дуже легко, ніби випростовуючи свої рядки з повітря. Їхні історії є напрочуд відвертими; вони зачаровують своєю щирістю й витонченістю, сміливими фантазіями та польотом думок, дивують неймовірними інтригами.

Головні герої отримують листи з майбутнього, сумують за минулим, мандрують машиною часу, раптово потрапляють в обійми кохання там, де ще вчора був один лише відчай… Якщо ви хочете прокотитися хвилями різноманітних емоцій, відчувши весь смак та зв’язок реальності й фантазії, радимо скачати й прочитати цю душевну книгу.

У збірку “Львів. Кава. Любов” (збірка) авторки-львів’янки вклали свою душу. Для кожного з нас в цих невеличких новелах знайдеться щось близьке й рідне, що ми старанно ховаємо від втручань сторонніх людей. І всі відчуття та спогади – в обіймах величного й казкового міста, духовної столиці України й осередку романтики.

Скачати безкоштово книгу «Львів. Кава. Любов (збірка)» Ніки Нікалео, Лесі Олендії, Наталії Гурницької, Дари Корній

Рекомендації

Відгуки на книгу «Львів. Кава. Любов (збірка)» Ніки Нікалео, Лесі Олендії, Наталії Гурницької, Дари Корній

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *