«Львів. Вишні. Дощі» Ніка Нікалео, Дара Корній, Анастасія Нікуліна, Наталія Лапіна, Світлана Горбань, Алла Рогашко, Анна Хома, Тетяна Белімова

«Львів. Вишні. Дощі» Ніка Нікалео, Дара Корній, Анастасія Нікуліна, Наталія Лапіна, Світлана Горбань, Алла Рогашко, Анна Хома, Тетяна Белімова

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
5502 переглядів
5502 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Львів. Вишні. Дощі» Ніки Нікалео, Дари Корній, Анастасії Нікуліної, Наталії Лапіної, Світлани Горбань, Алли Рогашко, Анни Хоми, Тетяни Белімової (анотація)

Збірник “Львів. Вишні. Дощі” – третя книга львівського циклу оповідань, яка продовжує відкривати таємниці й магію Львова, занурюючи в його неперевершену атмосферу. Анна Хома, Дара Корній, Світлана Горбань, Алла Рогашко, Ніка Нікалео, Наталка Ліщинська, Любов Долик, Анастасія Нікуліна, Тетяна Белімова, Наталя Лапіна пропонують читачеві спробувати морелі – львівські вишні – запашні, з кислувато-солодким і трохи терпким смаком, яких вдосталь на кожній сторінці збірки.

Починаючи читати книгу “Львів. Вишні. Дощі” (збірник), одразу приникаєшся весняно-літньою атмосферою, коли пробуджується природа, а з нею – нові почуття. В оповіданнях цієї збірки вишні зустрічаються в різноманітних варіаціях: пишним цвітом на деревах, стиглими плодами, вишневою наливкою і навіть фантастичною істотою та рядочками вишневого кольору. Вони причаїлись у назвах, прізвищах і поглядах. Морелі є такими ж символами Львова, як і кава, а їхнє об’єднання заряджає душу надзвичайною енергетикою.

Головна ідея, що проходить червоною ниткою крізь всю книгу “Львів. Вишні. Дощі” (збірник) – доленосне кохання, що пробуджується так же красиво, як і природа навесні. Майже в кожному творі Анна Хома, Дара Корній, Світлана Горбань, Алла Рогашко, Ніка Нікалео, Наталка Ліщинська, Любов Долик, Анастасія Нікуліна, Тетяна Белімова, Наталя Лапіна доповнили романтику містикою та магією, що стирають межу між реальністю та фантастичністю, змушує повірити у казки та легенди у цьому загадковому місті.

Якщо ви хочете прогулятися старою бруківкою та послухати музику дощу, розчинитися в історії та відправитися в майбутнє Львова, пройнятися його романтичним настроєм, вам обов’язково треба скачати й прочитати цю надихаючу збірку. Герої оповідань втягнуть вас до своїх почуттів і мрій, до побуту, пронизаного відвертістю й щирістю емоцій, до справжньої краси життя, зітканої з дощів і веселки, прози та поезії, розмаїття ароматів і смаків.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Львів. Вишні. Дощі» Ніки Нікалео, Дари Корній, Анастасії Нікуліної, Наталії Лапіної, Світлани Горбань, Алли Рогашко, Анни Хоми, Тетяни Белімової українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Цитати з книги «Львів. Вишні. Дощі» Ніки Нікалео, Дари Корній, Анастасії Нікуліної, Наталії Лапіної, Світлани Горбань, Алли Рогашко, Анни Хоми, Тетяни Белімової

Тихі і спокійні вміють бути впертими.

Дуже легко піддатися спокусі – відрізати крила, замінити їх чимось іншим. От, наприклад, сісти за кермо машини. Та чи варто? Навіщо птахові машина? Будь здорова, Ксеню! Постарайся стати щасливою! І коли забороняють літати, не слухай. Бо крила птахові лишень для цього й даються.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Львів. Вишні. Дощі» Ніки Нікалео, Дари Корній, Анастасії Нікуліної, Наталії Лапіної, Світлани Горбань, Алли Рогашко, Анни Хоми, Тетяни Белімової

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *