«Львiвська гастроль Джимі Хендрікса» Андрій Юрійович Курков

«Львiвська гастроль Джимі Хендрікса» Андрій Юрійович Курков

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1199 переглядів
1199 переглядів

Про книгу «Львiвська гастроль Джимі Хендрікса» Андрія Юрійовича Куркова

«У житті найцікавіше – це життя», – сказав одного разу Андрій Курков, звертаючись до своїх читачів І його новий роман «Львівська гастроль Джимі Хендрікса», де переплітаються дійсність і вигадка, де немає межі між реальністю і сюрреалізмом, яскраве тому підтвердження Над сухопутним Львовом літають чайки, і в місті часом пахне морем Колишні хіпі в компанії з екс-капітаном КДБ збираються на Личаківському цвинтарі біля могили американського рок-співака і гітариста Джимі Хендрікса А по стародавніх вулицях міста носиться ночами старенька іномарка з людьми, жадаючими вилікуватися

Цитати з книги «Львiвська гастроль Джимі Хендрікса» Андрія Юрійовича Куркова

…у кожного книжкового героя десь по світу гуляє стовідсотковий прототип. Це точно! І навпаки! У кожної людини є точне віддзеркалення, що блукає по сторінках якоїсь книжки.

– Колишній світ складався з умовностей, тому і розсипався. Цей світ теж складається з умовностей, тільки з інших! Теж розсиплеться з часом. Найважливіше – охороняти свій власний внутрішній світ од усяких умовностей!

… деякі міста існують тільки для того, щоб хтось мріяв до них потрапити. А мріяти іноді важливіше, ніж їхати…

"…у гімні закодовано щасливе майбутнє нації, але збудеться воно, тільки якщо вся нація його слухатиме. Щодня! І по багато разів!"(від себе: захотілося в це повірити, дуже)

Завантажити безкоштовно книгу «Львiвська гастроль Джимі Хендрікса» Андрія Юрійовича Куркова

Рекомендації

Відгуки на книгу «Львiвська гастроль Джимі Хендрікса» Андрія Юрійовича Куркова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *