«Львівські пляцки і торти. Прості і не дуже» Леся Любомирівна Кравецька

«Львівські пляцки і торти. Прості і не дуже» Леся Любомирівна Кравецька

  • Назва: Львівські пляцки і торти. Прості і не дуже
  • Письменник: Леся Любомирівна Кравецька
  • Рік: 2017
  • Видавництво: Клуб Сімейного Дозвілля
  • Жанр: Кулінарія
  • ISBN: 978-617-12-3333-1, 978-617-12-2665-4, 978-617-12-3332-4
  • Фрагмент
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1745 переглядів
1745 переглядів

Про книгу «Львівські пляцки і торти. Прості і не дуже» Лесі Любомирівни Кравецької

Книга рецептів “Львівські пляцки і торти. Прості і не дуже” – чудова можливість відчути присмак львівських смаколиків та зазирнути у стародавні кулінарні традиції господинь з Західної України. Леся Любомирівна Кравецька розкриває секрети найсмачніших солодких страв, які з легкістю можна готувати не тільки на свята, а й для повсякденного вживання. Скачати цей кулінарний посібник треба кожній господині, яка хоче стати справжнім майстром приготування солодощів.

Пляцки – це особлива страва, що являє собою вишукане поєднання коржів, начинки та крему. Вони відрізняються від звичайних тортів і тістечок більш ніжною структурою та швидкістю випікання. Існує безліч варіантів цих смаколиків, і книга “Львівські пляцки і торти. Прості і не дуже” містить більше сорока найкращих рецептів з детальним роз’ясненням технології приготування. Приємним доповненням видання є яскраві фотографії, що демонструють красу готових страв.

Починаючи читати цю кулінарну енциклопедію, одразу помічаєш, як душевно Леся Любомирівна Кравецька ставиться до приготування пляцків. Кожний пляцок представлений в певному образі з незвичайною назвою. Найбільш яскраві приклади таких назв – “Лис Микита”, “Жар-птиця”, “Рожева хмаринка”, “Різдвяна ніч”, “Малиновий дзвін”, “Катрусині цьомки”.

Кожна господиня, яка готує з душею, отримує велику насолоду від експериментів і нових відкриттів. Так з’являються авторські страви з більш вишуканим смаком і незвичайним поєднанням продуктів. У книзі “Львівські пляцки і торти. Прості і не дуже” ви знайдете як опис традиційних страв, які готують вже не одне десятиліття, так і зовсім нові рецепти, якими можна здивувати навіть досвідчених гурманів.

Треба відмітити особливість культури вживання пляцків, що входить до західно-українських традицій. Зазвичай на стіл ставиться випічка, порізана на невеличкі шматочки квадратної чи прямокутної форми для більшої зручності. Саме тому пляцки прийнято випікати у відповідних формах та не прикрашати зверху візерунками з мастики або крему. Головний показник кулінарної майстерності – красивий зріз, на якому видно ефектне сполучення тіста з різними видами начинки.

Завантажити безкоштовно книгу «Львівські пляцки і торти. Прості і не дуже» Лесі Любомирівни Кравецької

Рекомендації

Відгуки на книгу «Львівські пляцки і торти. Прості і не дуже» Лесі Любомирівни Кравецької

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *